Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki képtelen volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki képtelen volt hűséges maradni előző kapcsolataiban, van rá esély, hogy megváltozik valaki miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos serial cheater a pasi, nem egy exbarátnőjét csalta meg, hanem legalább 50%-ukat. Igaz, kevés nővel volt párkapcsolatban (kb 6), viszont rengeteg nővel lefeküdt már, nagyjából 90 körüli lehet ez a szám.

Az a helyzet, hogy elkezdtem ezzel a férfival ismerkedni, és nagyon jól alakulnak köztünk a dolgok, viszont a hűtlenség nálam hatalmas red flag. Főleg, hogy nem egyszeri fiatalkori esetről beszélünk, amikor még rá lehetne fogni, hogy nem nőtt be a feje lágya, 30 évesen is ezt csinálta. Közös barátoktól hallottam vissza.😞 Nagyon sajnálom, mert rettentően megtetszett ez a férfi mind külsőleg, mind belsőleg, de nem szeretnék pofára esni miatta, aminek igencsak nagy az esélye. Most gondolkodom rajta, hogy leépítem, viszont szívem szerint adnék neki egy esélyt, hiszem velem csodálatosan bánik, lesi minden kívánságom, a tenyéren hordoz, odaadó és még lehetne sorolni. Semmi rosszat nem tudnék rá mondani személyes tapasztalatból, de ez a hűtlenség eléggé kiábrándító. Ő össze szeretne jönni velem, állítása szerint nagyon kedvel (gondolom eleinte azokat is nagyon kedvelte, akiket megcsalt).

Vélemények a helyzetről?

Ő 33 éves, én 26.



jan. 21. 21:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

túl szép hogy igaz legyen tudja mit kell csinálni hogy elcsavarja a fejedet.


10% esélye hogy nem csal meg mivel simán talál másikat ő olyan mint ha "nő" lenne és tud válogatni nem kell attól félnie hogy egyedül marad.

jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%
Ilyenek a nők, mindig lépre mennek.
jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz, hogy olyan pasival kezdjek, aki rendszeresen csalta a korábbi barátnőit.
jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#3 nem tudom, hogy rendszeresen csalta-e őket, vagy “csak” egyszeri alkalommal mindet, de igazából az utóbbi sem sokkal jobb.. tényleg csalódás.

jan. 21. 22:11
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
#4 a rendszerest úgy értettem, hogy egynél több barátnőjét egynél többször csalta meg. Speciel olyannal se jönnék össze, aki valaha csalt, de ha egész randitörténetében volt 1 db botlás és tanult belőle, az nyilván más, mint aki szinte az összes volt párját megcsalta.
jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A red flaget erdemes komolyan venni. A szinhaz, amit latsz, annak rovid a szavatossaga, idovel megromlik. Ne gondold, hogy ez egy jo parti volt es elveszett. Ez egy nagyon rossz parti lett volna, megvan a fantaziad a befejezeshez, hogy myen lett volna a vege.
jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

Nem fog megvàltozni. Látod te is, hogy sem egy, sem két alkalom után nem javult. Barátnőmnek is volt ilyen date partnere, a csávó adonisz volt, igazi férfi, aztán csak kibukott hogy 30+ évesen hiába a sárm, képtelen monogám lenni. Én azt gondolom, igenis beszédesek ki hogy lép ki egy-egy kapcsolatból, vagy ha megcsal valakit, a másikat is megfogja csalni.

Pl nekem is volt egy date partnerem, exe úgy szakított hogy menekült tőle. Eleinte nem értettem, beállította a lányt labilis idegbetegnek.

És láss csodát, 4 hónap alatt engem is tönkrevágott, és én is menekültem tőle, mint az exbarátnő

jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%
6 nővel való kapcsolat egyáltalán nem kevés, hanem rohadt sok.
jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
A 6-ost tudnám csak ismételni. Ha belevágsz, csalódni fogsz. 5 hónap múlva vagy 5 év múlva, azt mi nem tudhatjuk... Lehet megéri neked, lehet elvesztegetett idő rá, te tudod. Az End mindenesetre nem lesz Happy, de menet közben lesznek szép közös időtek, ha összejöttök.
jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"kevés nővel volt párkapcsolatban (kb 6)"


Hát bocs, de az párkapcsolatokból sok ennyi idő alatt. Egyik sem lehetett túl hosszú. Vajon miért?

És bocs, de nem fog megváltozni. Legalább is csak egy rövidebb időre.

jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!