Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megromlott házasság vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott házasság vagy a szerető?

Figyelt kérdés

Kedves Tagok! Tudom, ez az ítélkezés helye. Tisztában vagyok vele, hogy emiatt kapni fogok, de vállalom... Itt...


Sok éve van párkapcsolatom, vannak gyerekek, de a férjem teljesen elhanyagol, évek óta... Igazából mindig az ő igénye volt a fontos, én a közel 20 év alatt max 10x mentem el vele. Nem is éreztem hiányát sokáig, de valamiért egy ideje érzem, hogy ez nekem kevés. Eleinte jeleztem, kértem, hogy menjünk párterapiara, de szerinte minden jó. De belepett az életembe egy férfi, egy idő után több lett köztünk, mint lehetett volna... Mára már szeretem. Tudjuk mindketten, hogy a gyerekeket kell néznem először, de mára már érzem, hogy nem vagyok boldog, nem tudok 100%os anya lenni. Itthon ugyanúgy az elhanyagolas, a semmibe nézés megy, de a szerető meg nyilván nem tud annyit adni, mint szeretnénk. Sokszor gondoltam arra, hogy helyre hozni, de egyszerűen már nem vágyom a férjemre. Aki volt hasonló helyzetben, mit döntött? Esetleg helyre jött a házassága? Köszönöm, ha valaki nem döngöl a földbe...


jan. 21. 23:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10es köszönöm! Jól látod! Én nagyon sokszor és sokat tettem ezért a kapcsolatert. Ennyi év kellett, hogy rájöjjek, hogy ehhez kevés vagyok. Nem a szex a lényeg egyáltalán a másik kapcsolatban, hanem, hogy nőként kezel, szeret, félt, ha csak kocsival messzebb megyek is, gondol rám, hogy ettem e már, sőt mindig gondol rám... Végre nem nekem kell a férfinak lenni a házasságban. Mivel eddig mindenre én voltam. Jó ő kereste a pénzt nagyrészét, de ezért nem nekem kellett volna mindig mindenre egyedül lennem. De ezt csak az érzi, aki benne van.


Egyébként dolgozik folyamatosan, jó apa.


Kedves 1es! Az ilyen nőket csalják meg mint te, semmi empátia nincs benned, ismeretlenül is földbe akartál döngölni, pedig nem tudod ki vagyok, ennyi erővel lehettél volna kedves is! Biztos a férjeddel es6ha van gyereked azzal is ilyen nárcisztikus vagy... Ha nincs, inkabb ne szaporodj!

Tudom hibát követtem el, de ha vissza nézek előttem lesz, hogy még ha nagy ára is volt, talán boldog lehettem...

jan. 22. 07:09
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Csak aztán majd nehogy pofára esés legyen, ha elmúlik a nagy szerelem, nem rosszból írom, de az olyan kapcsolatok, amik így kezdődnek, sosem érnek jó véget. Teljesen más együtt élni a szeretővel. Legyen B terved mindenképp
jan. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
Talsztalatból írom, miután elhagyod a párod a szerető miatt, a szeretővel is zàtonyra fut a kapcsolat.
jan. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha a férjedtől mindenképp elválnál, akkor is, ha nincs más, akkor add be a válást! Egyébként meg addig is élvezd mindkettőt! Egy dolgot megtanultam: rohadtul nem éri meg hűségesnek és jónak lenni!
jan. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a 14-es látja a legjobban.

Amúgy egyelőre ne erőltesd a válást, főleg, ha még kisebbek a gyerekek és/vagy anyagilag is nehéz helyzetbe kerülnél. De a szeretővel attól még élvezhetitek egymást, amíg tart... Diszkréten, ügyesen, nem kell életeket felborítani, drámát csinálni.

Bár nem írtad le konkrétan - vagy csak az én figyelmem kerülte el -, hogy a szeretőd mit gondol, hogy áll az egészhez. Tudja, belátja, hogy a gyerekeket kell nézned először, ezt idáig értem, de például ő nyitott lenne arra, hogy így titokban legyetek együtt? Neki egyébként van komoly kapcsolata/házassága? Ha nincs, szeretne egyáltalán?

jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Egy dolgot megtanultam: rohadtul nem éri meg hűségesnek és jónak lenni!

ma 08:30

Privát üzenet

Szerinted a válasz nem hasznos."

Akkor nem kell monogám kapcsolatban szaporodni. Élni kell, kefélni, aztán lelépni. Nem elsunnyogni a szeretővel, a gyerekekkel meg azzal a vagyonnal, amit a másik keresett meg és osztozott rajta azért, mert ő családként gondol a házastársára.

jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem esett szo arrol, mennyi idosek a gyerekek.

Masreszt. Lehet, hogy te akartal lepeseket tenni a javulashoz, de ha o nem, mitol valtozna? Neki igy kenyelmes, neki igy jo. Varsz a sult galambra, o pedig abszolut nem vevo ra. En valnek. Nem tudom hany eves vagy, de komolyan igy akarod a maradek 40(?) evedet leelni? Boldogtalanul?

jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%

Én is egyetértek azzal hogy ha a válás miatt sérülnek a gyerekek,

mert még kicsik pl. és anyagilag is rosszabb helyzetbe kerül mindenki,akkor

élvezd ki amit lehet,maradjatok így. Ha többet szeretnél,többet is kell kockáztatnod érte.Akik meg ítélkeznek csak mondom hogy ők is simán bele eshetnek egy ilyen szituációba,amit jelenleg el se tudnak képzelni...

jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18as köszönöm szépen. Sajnos én se gondoltam ezt sose. Nagyon elítéltem, aki hasonlóan tett. Kicsik még részben a gyerekek. A legkisebb 4,van egy 8 és 13 évesek. Szeretik egyébként a másik felet, mármint a "szeretőt" ismerik. A saját apjuk sose foglalkozik velük se, talán mostanában már próbálkozik is... De napi pár percet vagy telon videozik velük, vagy kezébe adja simán a kicsinek a telot. Nem igazán minőségi az idő. Nem akarom bántani. Valóban sok minden változna, nehezebb lenne anyagilag. De nem tudom mi éri meg jobban... Most borzasztó magányos vagyok ebben a kapcsolatban.. Nem tudom lehet e változtatni, mert sajnos mindig csak én tettem érte
jan. 23. 20:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!