Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megromlott házasság vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott házasság vagy a szerető?

Figyelt kérdés

Kedves Tagok! Tudom, ez az ítélkezés helye. Tisztában vagyok vele, hogy emiatt kapni fogok, de vállalom... Itt...


Sok éve van párkapcsolatom, vannak gyerekek, de a férjem teljesen elhanyagol, évek óta... Igazából mindig az ő igénye volt a fontos, én a közel 20 év alatt max 10x mentem el vele. Nem is éreztem hiányát sokáig, de valamiért egy ideje érzem, hogy ez nekem kevés. Eleinte jeleztem, kértem, hogy menjünk párterapiara, de szerinte minden jó. De belepett az életembe egy férfi, egy idő után több lett köztünk, mint lehetett volna... Mára már szeretem. Tudjuk mindketten, hogy a gyerekeket kell néznem először, de mára már érzem, hogy nem vagyok boldog, nem tudok 100%os anya lenni. Itthon ugyanúgy az elhanyagolas, a semmibe nézés megy, de a szerető meg nyilván nem tud annyit adni, mint szeretnénk. Sokszor gondoltam arra, hogy helyre hozni, de egyszerűen már nem vágyom a férjemre. Aki volt hasonló helyzetben, mit döntött? Esetleg helyre jött a házassága? Köszönöm, ha valaki nem döngöl a földbe...


jan. 21. 23:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%

1.


szarul választottál idd meg a levét.


2.


csalfa is vagy idd meg a levét.


3.


mindent mondj el a férjednek, hogy válni akarsz és csalod nem tom mióta


4.


mondj le a gyerekekről ne csinálj jelentet.


5.


mehet a dugás a szeretővel most már gond nélkül.


+1


most, hogy ön azonos lettél. ne menj bele újra ilyen kapcsolatba. ne legyél nyuszi ha nem jó a sex stb... tipli van.


u.i.: gyerekeknek meg nyilván mondj el mindent mikor már megértik hogy apuci egy önző f@sz anyuci pedig egy ribizli ideje ebbe a családba egy kis őszinteséget vinni.


Ja és egy jelképes összegért le is vezénylem ezt az egészet nektek :D

jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egyiket sem válaszd,hanem válj el a férjedtől,a gyerekek miatt normális körülmények között.

A férjed egy önző ember,aki magát nézte az egész kapcsolatban,ez már menthetetlen.

De ki tudja a szerető milyen?

Lehet csak bebeszéled magadnak,hogy vele jobb lenne.

Költözzetek külön,de a gyerekek érdekeit nézzétek mindenben! Volt férj segítsen továbbra is anyagilag! És ne érezzék,hogy a válás miatt kevésbé szeretnétek őket!

jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Soha egy férfiért el nem hagynám férjemet. Nálunk is több pilléren gyengült a házasság, de másért nem hagynám el. Ha válnék is, az miatta, miattunk lenne csak lehetséges.
jan. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%

2# nincsen igazad!


ez a nő nem érdemli meg a gyerekeket és egy vasat sem szabad hogy kapjon!


ő nem bírta a viszkető pin@ját vissza fogni. ha a férj egy f@asz nem az a megoldás, hogy ki semmizzük hanem el válunk tőle! és utána dugsz más pasikkal!


számít a sorrend ne add itt a lovat a sok csalfa ember alá!

jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Te gondolom nő vagy kedves 1es és 4es...egy fapina. Majd egyszer a karma körbe ér. Sajnos anno én is elítéltem az ilyesmit
jan. 21. 23:47
 6/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul borzasztó buta nő. Egy ember társas lény! Azért mondjak le a gyerekekről, mert az apjuk semmibe néz, nem tisztel es boldogtalanná tesz?
jan. 21. 23:49
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Akkor mi a kérdés? Dugj a szeretővel és élvezd amit eddig nem lehetett...
jan. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

#2 vagyok.

Itt azért a drága férj is ludas abban,hogy megcsalta a kérdező.

Nyilván a kérdező sem ártatlan,de a gyerekeknek semmi köze a hűtlenséghez,meg a házassághoz,amit a szülők elba*ztak.

Itt a gyerekeket kell védeni,hogy ők ne sérüljenek. Kutya kötelessége őket a volt férjnek majd támogatni válás esetén.

Honnan tudod a férj milyen? Gondolom egy mihaszna,nemtörődöm alak volt a házasság alatt,és magasról tett rá,hogy a feleség kívánságai mik lennének.

Sajnos ez tipik olyan helyzet,amikor valaki nagyon is megérdemli,hogy megcsalják.

A kérdező persze ettől még ugyanúgy hibás!

jan. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
Karma… Nehogy még te oszd itt az észt….
jan. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 -Belthazor- ***** válasza:
88%

Nyiss az új felé, mert ehhez a férj is bőven hozzájárult, hogy ide jusson a kapcsolatotok! Oké hogy anya vagy, de nő is! A gyerek idővel meg fogja érteni, ő sem szeretné hogy az anyja boldogtalanságba szenvedje végig az életét, pláne ha van más lehetőség is. Ahogy nekem tűnik,te többször is próbáltál megoldást találni,de a párod tudomást se vett róla.


26F

jan. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!