Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A társadalom burkoltan, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom burkoltan, de lenézi azokat a férfiakat, akiket felszarvaznak?

Figyelt kérdés
Vagyis nyíltan persze azt mondják a megcsalás milyen csúnya dolog, de ha a nő lép félre, akkor sokszor a férfit nagyon lenézik. Vannak ilyen rosszindulatú pletykák, hogy bizonyára impotens vagy nem teljesített jól az ágyban, azért kellett a nőnek félre menni, míg fordított esetben nem firtatják annyira. És igazából bármilyen szexuális probléma esetén a férfiaknak nagyon nehéz elmondani másoknak, mert legtöbbször csak gúnyos megjegyzéseket kapnak azok, akik be merik ismerni, hogy nem minden megy jól. Még öregasszonyoktól is hallottam mást pletykálni, hogy "milyen suta ember az, aki nem tudja jól megdugni a feleségét".

jan. 29. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én csak azokat nézem le akik elnézik a megcsalást és továbbra is vele maradnak.
jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Le hát. Sőt, páran még a nyakába is varrják a dolgot, hogy ő a hibás. Főleg itt gyakorin. Mindkét nemnél igaz, hogy szeretik a megcsalt felet fikázni, a szerető az rendben van, az jó ember.
jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Le se szarom őket tök mindegy, hogy nő vagy férfi.
jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
A nöket szokták lenézni ha csalják. Nem a pasikat.
jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Ezt még nem tapasztaltam. De igazából minden megcsaló azzal takarózik, hogy nem el van hanyagolva otthon, a legrosszab színben tünteti fel a társát. Ezért gondolom, hogy ugranak a megcsalt félre....

Az esetek nagy szálazékában ez ugye hazugság.

jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkét nemet lenézik szerintem.
jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden eset más és más. A reakciók is különbözőek, neked a teltebb nők tetszenek, nekem a vékonyabbak. Van aki megeszi a spenótot, van, aki nem.

Kényelmetlen állást foglalni egy olyan dologban, amit nem ismerek árhatóbban, így van ez egy megcsalásnál is.

jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2: valoban nem a megcsalt felet kell fikazni, de nem is a szeretot, ezt felejtik el sokan. A megcsalot kellene, csak hat pl a megcsalt felesegek tobbsege ezt valahogy elfelejti. Itt is hany sztori volt, hogy felmentettek a ferjuket, aki biztos veletlenul esett a farkaval mas pinajaba. Bezzeg a szereto, az a rohadt krva, aki “nem vette eszre, hogy a ferjnek csaladja van?” Miert, a ferj nem vette eszre, hogy neki csaladja van, es neki kene husegesnek lenni?
jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!