Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tud így házasságban élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud így házasságban élni ez a rendszeresen megcsalt nő?

Figyelt kérdés

60 éves a nő, a férje 63. 13 éve házasodtak, a nőnek nem volt vagyona, a férfinak nagy családi háza és egyéb bérbe adott ingatlanjai vannak.


A nő tudomására jutott 2 hónapja az, hogy a férje szexpartner kereső oldalakon ismerkedik. Az őrizetlenül hagyott megnyitott partnerkeresőn a férje profiljában, levelezésében mindent elolvasott.


A partnereket időnként titokban a családi házába hívta a délelőtti órákban, amikor a felesége dolgozott.

Nem csak nőket keresett, hanem férfiakat is, és benne volt a kutyás szexben is.

Mindez a felesége tudomására jutott, amitől kikészült, mert tőle távol állnak az ilyen dolgok.


Hiszti volt, veszekedés, bocsánatkérés a férjétől és ott előtte kitörölte a profilját. Ígéretet tett, hogy soha többé nem tesz ilyen dolgot.


1 hónapja a nő úgy döntött, hogy leellenőrzi a férjét, ezért regisztrált több hasonló szexpartner kereső oldalra és megtalálta a férjét ott is. Ugyanazok a képek, szöveg és délelőtt be is volt lépve otthonról mindegyik profilba.


Újabb hiszti volt, veszekedés, majd a férje bocsánatkérése és ígértek, hogy soha többé...


Legnagyobb meglepetésemre már 1-2 hét múlva a feleség úgy viselkedett, mintha semmi nem történt volna. Nem csak a baráti társaságban, hanem láttam őket a piacon vásárolni (ők engem nem láttak) kézen fogva, egymásra kedvesen mosolyogva.


A közös ismerőseink szerint a feleség mindent lenyel csak, hogy továbbra is élhessen a nagy házban és élvezze a jelenlegi életmódot (gyakran utaznak, kirándulnak, éttermekbe járnak).


Én ezt nem értem. Hogy lehet így élni? Hogy tudja elfogadni a közeledését, ha tudja, hogy a férje kutyával is.... :(



febr. 5. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Te vagy a feleseg, a ferfi, a kutya?
febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Bevették és megnyugodott.
febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
60 éves már, cseszik rá. Én is azt tenném
febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Jah, hogy kutyás szex...Oh az zavarna és az is, hogy a házban.

Ezek alapján elzavarnám.

febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért érdekel téged más magánügye? Ezt írd már meg.
febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
"A közös ismerőseink szerint a feleség mindent lenyel csak, hogy továbbra is élhessen a nagy házban és élvezze a jelenlegi életmódot (gyakran utaznak, kirándulnak, éttermekbe járnak)."-egyéb kérdés?
febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem örül, ha nem kell dugnia férjével. Biztos únja már.
febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
60 évesen valószínűleg jobban szeret utazni, mint szexelni.
febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Én se értem.
febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy átveri? Ha a férfi tud befektetni, de még nem fektetett be az elmúlt 13 évben, akkor most fog. Vesz még 2 ingatlant pl. ... Akkor annak a fele a nőé válás esetén. Lehet, csak addig tart a nagy szerelem.
febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!