Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi tévő legyek ezzel a nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek ezzel a nővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanácsokra lennének szükgségeim.

24 éves vagyok, nemrégiben körülbelül két hónapja megismerkedtem egy nővel az egyik szórakozóhelyen ahová néha járok.

Az este cigizés közben beszélgettünk egy pár szót majd elkértem a nevét és tovább folytattuk telefonon a beszélgetést.

Mint kiderült ő 34 éves(egyébként nem néz ki annyinak első ránézésre 25-26 tippeltem)

Nekem nagyon bejött, hogy egy idősebb nőnél látok esélyeket ezért le is beszéltünk egy találkozót egy hét múlva.

Az est folyamán kis tipi tapi csók és beszélgetés volt semmi több.

Mivel én is és ő is jól éreztük magunkat folytattuk a találkozókat de fura volt, hogy mindég kevés ideje van találkozni. itt jött a probléma.

Férje van. De mire ez már kiderült teljesen belehabarodtam és ő is belém.

Nem Nem vagyok még szerelmes de félek előbb utóbb az leszek.

Mit tegyek ? Hagyjam abba ezt az egész viszonyt? Tanácstalan vagyok, tudom gerinctelenség a másik férfitársammal szemben ez az egész de ő kutyába sem nézi ezt a nőt. Egyszerre akarom is meg nem is.

Ti mit tennétek ?

jöhet hideg meleg.



febr. 6. 01:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

"ő kutyába sem nézi ezt a nőt"

Ezt nem tudhatod, hiszen nem ismered se őt, se a házasságot.


"gerinctelenség a másik férfitársammal szemben"

Hát elsősorban magaddal szemben, hogy nem követelsz magadnak tiszta helyzetet a párkapcsolatodban.

Ne engedd, hogy fontosabb legyen a vágyakozás az igazságérzetednél, mert nagyon megégetheted magadat!

És végeredményben nem fogja megérni ez a kapcsolat szerintem a hazug nő miatt.

febr. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Én nem lennék vele csalfa típusú.
febr. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%

Én a következő randit vagy magamhoz vagy ha nem akkor buvohelyre szervezném. Ott kiderül hogy....

Aztán ha jó a szex is akkor vagy megtartod szeretonek ami nagyon jó nincs gond vele napközben csak néha lerendezitek egymást

febr. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

Van gyerekeuk is? Mert ha nincs, semmi akadalya, hogy otthagyja a palijat, ha TENYLEG olyan rossz vele.

Es ezt nokent mondom.

febr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
49%
Érezzétek jól magatokat lesz, ami lesz belőle. N
febr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%
#6 látod ez őszinte, szimpatikus volt. Biztos jó lehet veled lenni
febr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
7-es. Biztos:)
febr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Tudod te hogy nem helyes, de ne légy biztos abban hogy nem hagyna el téged 6 hónap után.

Van aki kibékül a férjével és akkor te leszel a palimadár.

febr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Én hagynám őt.
febr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%
Komoly dologra ne számíts. Ha tetszik és benne van feküdj le vele. De szerelmes ne legyél.:)
febr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!