Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen viszonynak gondoljatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viszonynak gondoljatok ezt?

Figyelt kérdés
A hazas ferfi nem hitegeti a not, nem mondja h elvalik nem mondja h szerelmes, es nem csak a szex miatt talalkoznak hanem beszelgetes kikapcsolodas miatt is, tehat sok talalkozo van ami nem a szex miatt tortenik. Jol erzi magat a novel de ennyi. vannak ajandekozasok apro meglepik sok kacagas, sokat mesel az eleterol csaladjarol stb. Ezt ilyen barati viszonynak lehet mondani? Ez ilyen barati kotodes? Tehat nem 1 hagyomanyos szeretoi viszony h csak a sex miatt. Meg h fut fat igergetne a szeretonek.

febr. 9. 18:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Elarulok valamit. Sokszor prostival is ez van. Testi-lelki szuksegletek kielegitese.
febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%

Olyan viszony, amiben a férj minkettő nőt meg akarja tartani, mert retteg, hogy a két szék közé esik.

Neked van családod?

Nem kellemetlen, hogy csak egy pótlék vagy?

febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem erzem magam potleknak mert nem hitehet. 1 szoval de mindta h velem akar lenni. Olyan kicsit mintha baratok lennenk, vagy csaladtag mert annyi mindent mesel a csaladjarol meg kepeket mutogat h mar csaladtagnak erzem magam, tudnak rolam a baratai is, es az en barataim js tudnak rola
febr. 9. 18:57
 4/28 A kérdező kommentje:
1 es e ha kivan elegitve a lelki is akkor miert ne lesz szerelem?
febr. 9. 18:58
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
Hát én most elmentem hányni.
febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem csak baráti kötődés és igen, majd szerelmes lesz és elválik miattad. Úgy is ezt akarod hallani, nem?
febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem ezt akarom hallani, tudom h nem fog. Mondta es erzem is, es en sem akarom h elvaljon, nekem nemmkell az ő elete, csak nem eh szokott a menetrend lenni a viszonyokba. Meg azert probalom megfejteni mj tartja fent a mi kapcsolatunkat mert nem a szex. Ezert kerdeztem h ez inkabb barati kotodes? Szeretet?
febr. 9. 19:05
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez neki egy kellemes kapcsolat. Annál többre tart hogy csak a testi szükségleteit elégítse ki veled, gondolom jól érzi magát a társaságodban de ez ennyi.
febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
Az újdonság, a felelősségtől mentesülés, egy kis izgalom, kiszakadás a mókuskerékből. Azért családtagnak ne érezd magad, tudd, hol a helyed.
febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Oszintetlen. Maganak sem ismeri be, hogy szar a kapcssolata. O igy menekul belole. Hozzad menekul a felelosseg elol. Tuneti kezeles a problemajara.
febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!