Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy személy folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy személy folyamatosan megcsalja a párját, valóban képtelen leállni ugyanazon személy mellett? Miért gondoljátok így? Esetleg ismertek sikersztorikat?

Figyelt kérdés
Ismétlem, nem egyszeri, megbánt "hibáról" van szó, hanem több évnyi tudatos megcsalásról.
2021. aug. 18. 23:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megbocsátani egy ilyen embernek, és végre elérni, hogy tartsa a gatyájában, az nem sikersztori, hanem egy vicc.
2021. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért állna le? Kimossák a gatyáját, adnak neki enni, elnézik, hogy félrekúr. Arany élete van, minek változtasson!?
2021. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A sikersztori az, amikor a birka nő végre kidobja.
2021. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%

tegnapelőtt 22:41-kor már feltetted ezt a kérdést (lásd bemásolva alább), és már ott is jeleztem, hogy előtte nem sokkal szintén feltetted.

még hányszor írod ki?!


"Miért ne változhatna valaki a lebukás után?


Rengeteg választ olvastam, és úgy vettem észre amennyiben rendszeres, több hónapnyi/évnyi megcsalásról van szó, egyből a szakítást/válást javasoljátok. Miért ne változhatna valaki a kiderülés után? Mire alapozzátok ezt a határozott véleményt? Mindenkinek jár második esély."

2021. aug. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%

#4!

Azért javasolják azok a szakítást és a válást mert érdek kapcsolatban vannak. Viszont aki egyszer megteszi az megteszi máskor is.

2021. aug. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezt csinálja, az maximum ideiglenesen lassít.



Én is ismerek több srácot, aki a fél falut/céget megdugta, aztán valaki marha boldog volt, hogy megfogta, házasság, gyerek, de maximum 1-1.5 év, és ott folytatta a pasas, ahol abbahagyta, megdugta a másik felét is.



A csaj meg aki örült, hogy mekkora ász, mert megfogta az isten lábát, hiszen az övé lett a főnyeremény pasas, akire minden nő vágyott (hisz nem véletlen dugta meg a fél társaságot), az otthon kesergett, vagy próbált úgy tenni, mintha nem is történne semmi, hogy magának se kelljen beismerni, hogy piszkosul mellé nyúlt

2021. aug. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Te valami mentálisan retardált vagy, vagy mi bajod van, de komolyan?

Mi a búbánatért kell újra és újra megkérdezni?

Mégis mit vársz?

Tényleg annyira reménytelenül ostoba vagy, hogy azt hiszed ha minden nap megkérded majd változik valami? Mit gondolsz, ha az egyik kérdésed alatt valaki ír majd egy "sikersztorit" (ami kizárt, mert ilyen emberrel ez nem megvalósítható elképzelés, de persze bekamuzni bárkinek lehet), akkor majd veled is az történik és felhagy a takonygerincü pasid a félekeféléssel?

Eddig sem tette, mi változna meg mégis? Szebb lettél menet közben, gazdagabb, szexibb, vagy minde nap újat tudsz nyújtani? Ironizáltam amúgy, mert nem mintha ez számítana bármi, mert akkor is ugyanúgy csalna téged, azon egyszerű oknál fogva, hogy se nem tisztel, se nem szeret.

Mondjuk sok tisztelnivaló nincs is benned, ha annyi tartásod és önbecsülésed sincsen, hogy kivágd a fenébe, inkább nyeled és reménykedsz, moshatod a máshol összekent göncét ezután is és etetheted, miközben nyilván már emberszámba sem vesz téged és mélyen megvet, bár nyilván ezt nem adja a tudtodra, a kényelme annál sokkal fontosabb, semmint hogy konfrontálódjon veled. Hányinger...

Persze vegyük úgy, hogy mindenki más jól jár, mert amíg ragaszkodsz ehhez az isten barmához, legalább a többi normális nő nem akad össze vele, a kevésbé normálisak meg majd ezután is kézről kézre adhatják egymásnak a farkát.

2021. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Óriási sikersztory tényleg, mikor a cég arca végigkeféli a fél irodát meg céges járatot, aztán otthon meg lassan húsz éve várja valami csoffadt szerencsétlen, aki csak azért nem vágja ki, mert hát hova menne a kertes házból ennyi idősen? Szánalmas kirakat az egész, úgy, ahogy van...
2021. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

#5, ha nem tűnt volna fel, amit én 4-ként írtam, az első 3 sort leszámítva nem a saját szövegem, hanem a kérdező korábbi kérdésének a bemásolása!


ezt már harmadjára kérdezi!

2021. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szívesen fogadom a további válazokat is!
2021. aug. 19. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!