Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nők miért tagadják konok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tagadják konok módon akkor is a megcsalást, mikor egyértelműen bizonyítottan lebuktak?

Figyelt kérdés
Sokadik eset sajnos már, hogy gyanú esetén nyomozni kezdtem, és mindig bejött amit éreztem. Legutóbb a csaj akivel együtt voltam, rendszeresen ott aludt az "exénél". Mikor mondtam neki kap egy esélyt hogy őszinte legyen, mert tudok mindent akkor is tagadta, és még én voltam a rossz hogy miket mondok róla. Természetesen elküldtem azonnal a jó Q anyujába.

febr. 11. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Az ilyen már benne sincs a kapcsolatban, neki ez nem megcsalás. Nem vesz a párjának se.
febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy exem (én nő, ő férfi) a saját levelezését letagadta ami a saját telefonján volt. Én is általánosítsak, hogy miért ilyen makacsul tagadnak a férfiak?
febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
A férfiak is pontosan ugyan így tagadják, de még az egyértelműt is. Tapasztaltam.
febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
A férfiak talán nem? Ha egtgy másik nő ágyában találnád, akkor is képesek azt mondani, hogy a forgószél repítette őket oda.
febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Aki megcsalja a másikat az nagyon nem egyenes ember, és nincs rendben az erkölcsi érzéke sem. Egyébként ez nemtől független valóban, férfinél és nőnél is van ilyen egyaránt. Na most aki nem egyenes ember, attól a sima hazugság sem áll távol, meg a másik totális hülyének nézése. A megcsalás is ebből jön, meg a végsőkig tagadás. A tisztelet teljes hiánya, és a másik hülyének nézése, kb röviden így foglalhatnám össze ezt az egészet. Szóval kicsit sem meglepő attól, aki alapból is ilyen.
febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Hat mar megint ezek a mocskos nok, most mondd meg..

Nem kell altalanositani! Ferfiak kozt is vannak ugyanilyen fergek. Nem kell kulonbseget tenni, es felmenteni valamelyik nemet.

febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!