Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kezelni egy makacs, konok, büszke, magánakvaló, de nagyon érzékeny 30 feletti pasit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
A fellengősségével palástolja gyengeségét. Nem tudom hogyan lehet kezelni, legfeljebb lekezelni.
2010. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
nna most, az első 4 tulajdonság ellentmond az ötödiknek, szóval itt valami személyiségzavar állhat fönn :)
2010. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
pontosan személyiségzavaros pasival küzdök énis,és 30felett van ő is!Még nagyon az elején vagyunk de kezdek rájönni hogy úgy tudod ha irányitod,és magabiztos vagy vele szemben!És nem hagyod magad,keresed és konkrétan megmondod neki mit szeretnél.Légy határozott vele!!
2010. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Iróniával, bár gondolom a humorérzéke is a 0-át ütögeti, azt is alulól ilyenkor..
2010. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A lányok miből gondolják, hogy nekik bárkit, bárhogyan kezelni kéne, ha ő azt nem akarja?

Keress egy olyat, akit nem kell kezelned.

2010. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Párom is egy kis "konok egós büszke nagymenő" de én általában viccekkel egy kis csipkelődésekkel "kezelem" Amúgy szeretem benne hogy ilyen mert amúgy meg egy bújós mackó.
2010. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Leginkább megértéssel, odafigyeléssel, szeretettel. Mi mással?
2010. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ő egy makacs öszvér de van lelke. Túl sokáig élt egyedül.
2010. szept. 30. 13:19
 9/15 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Akkor csak annyi a baj, hogy sokáig élt egyedül.

Ha mindig mosolygós vagy, kedves, azzal bármit el tudsz érni. Meg egy kis huncutkodás, hízelgés, kérlelés, bociszemek, megbánó tekintet stb... Legalábbis én ezeknek semmilyen szinten nem tudok ellenállni.

Bár 30 vagyok én is, de ennyire magamnak való azért nem vagyok, úgyhogy nem igazán tudok kezelési útmutatót adni a pasidhoz.

2010. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Úgy veszem észre hogy alapból depis természet, nem tud örülni semminek. Fél éve ez megy, lehet feladom mert nem tudok savanykodva élni egy olyan emberrel aki mindenkit utál és semmi sem érdekli, max én. Nehéz eset, mi?
2010. szept. 30. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!