Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha vannak az ismerősi körben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vannak az ismerősi körben olyanok, akik félreléptek házasságuk alatt, melyik volt náluk a főbb oka?

Figyelt kérdés

febr. 14. 13:05
A kérdező szavazást indított:
Félrelépésre hajlamos volt bármikor az adott nő/férfi, különösebb párkapcsolati probléma nem volt előtte a házasságukban.
Akit megcsalt a félrelépő fél, már nem, vagy kevésbé adott magára megházasodás után.
Akit megcsalt a félrelépő fél, rossz természetű, ami akár már házasság előtt, akár közben jött elő.
Egyéb.
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

A férjem azt mondta az új nőnek és a csaladjának, hogy mert mikor ünnepeltünk akkor túlzásba vittem az alkoholt, nem voltam jó az ágyban.


Közben az új nő már házasságunk második hónapjában bekerült a képbe, csak akkor még csak chatelgettek. Azt írta (sajnos láttam), hogy más pasikkal vagyok folyton. Otthon ültem a kisbabánkkal.

Ment a sírás mikor kiderült, azt hittem tényleg vége. Télen már masszívan viszonyba kezdtek és mint kiderült, egész nyáron és ősszel ment a chat.

Férjem nekem is sírt meg a szeretőnek is. Ottagytam.

Most nekem sír, hogy a szerető nem akar elválni, nem lesz neki senkije. Mondom így jártál, notórikus hazudozó és csaló vagy😌 Ez volt a valódi oka a megcsalasra.

febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb félrelépés szerintem csak alkalmi, leginkább a lehetőség kihasználása, nem pedig eltervezett dolog. Persze a forrás jöhet otthonról, hogy kipróbálna valamit, de nem partner a másik, stb.

Szeretői kapcsolatot fenntartani sok időt, energiát, szervezést igényel, és az már fel kell hogy tűnjön othon is.

febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Aki félrelépett, az a fél nem volt szerelmes. A párja sem előtte, sem utána nem változott, tőle mondhatni teljesen független volt a dolog. Amúgy nekem meggyőződésem, hogy a megcsalások hátterében kivétel nélkül mindig ez húzódik. Mármint, hogy bármilyen is a pár, a megcsaló fél nem szereti, nem tiszteli (már?).
febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Volt egy nő aki inkább unatkozott, és nem bírt a puncijával, minden pasinak csak panaszkodott a férjéről, hogy mennyire rossz mindenben...


Kiderült, hogy egyáltalán nem volt se szemét vele, a szexben is odafigyelt, megadott mindent. Nagyon is rendes volt a férje.ű

De mindenkinek csak sírt róla...és sokan meg is sajnálták...


Egyszerűen nem volt neki elég 1 f@sz.


De, hogy ő nem szerette a férjét az fix. De egy biztos pont volt neki.


De most már 50 évesen a kutyának sem kell.

febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4es ilyet én is ismerek,50 éves csak pénzes.Itt már kétszer vált el akikről lehúzott mindent,ugyanúgy hülyíti a pasikat azok meg futnak utána,mert milyen jó parti. 🤣
febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ismerosi korben a legjobb baratnom csalja a volegenyet, nincs kulonosebb oka, szereti, szex is jo. De o egyszeruen ilyen, mindig is szerette, ha egyszerre tobb pasi figyelmet elvezheti.
febr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én feleségem szerelmes lett. Ez volt a fő oka. Vagyis először félrelépett, és amikor már összeszokott a kandúr cerkájával, akkor mondta, hogy még élni akar. Mondtam ha szerelmes vagy akkor itt már nincs mit tenni.
febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

25 év után,munkahelyi és otthoni problémák miatt.

Ettől függetlenül mindketten szerettük egymást,csak ha önmagával

vagy mással baja van az embernek,akkor keres ilyen kibúvókat,ami elsőre jó ötletnek tűnik.Aztán már kevésbé.

febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!