Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy ismeretségi körben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ismeretségi körben ismert, hogy valakit csalnak, miért hallgat róla mindenki?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy mindenki tudni akar róla, ha megcsalják. Viszont sokszor akik látják, hogy egy ismerősük megcsalás áldozata, nem szólnak neki. Van, hogy mindenki tudja, hogy ez csalja ezt ezzel, csak a megcsalt nem.

Szóval ez kicsit ellentmondás, nem? Hogy persze, nekem tudnom kell, ha engem csalnak, de én nem szólok, ha látok mást?! Ezt hogy intézik el magukban, akik zokon vennék, ha nekik nem szólnának, miközben ők se szólnak másoknak?



2017. ápr. 15. 00:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%

Ez ugyanaz mikor balesetet látsz az utcán és mindenki azt hiszi, hogy a másik már betelefonált és aztán kiderül, hogy a több százból egy ember se jelentette be.

Valami ilyesmi is benne lehet. Meg senki se akar rossz hírt közölni, főleg ilyen kényeset.

2017. ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
30%
Meg minek is utod bele mas dolgába az orrod?!
2017. ápr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
43%
Mert barmok.
2017. ápr. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
25%
mert se.ggfejek
2017. ápr. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 vak szerzetes válasza:
87%
Sokszor egy tarsasagban az emberek elvezik mind a ket felet, sajnos a hasonlo kinyilvanulasok az egyik fel fele sokszor azzal zarul, hogy a kapcsulatoknak a te nem kivant kivancsisagod vetett veget. Ezt sokan nem akarjak bevallalni ha mind a ket szemelyhez kotodnek baratilag. Konnyen elvesztheted akar mind a kettot is egy ilyen miatt.
2017. ápr. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%

Négyszer volt olyan, hogy egy olyan pali közeledett hozzám és akart szexelni velem. Ebből kettő volt olyan, akinél -bár nem ismertem a leányzót- tudtam hogy együtt van valakivel, akivel közös jövőt tervez. Másik két alkalommal a lányokat is ismertem. Nem azt mondom, hogy barátnők voltunk, de ha találkoztunk a boltban, simán elbeszélgettünk. hogy miért nem mondtam el nekik, h mit akartak velem tenni?

Nem akarok rossz hírt vinni. Nem akarom más dolgába ütni az orrom. Megmondom őszintén, mikor a lányokkal találkozom valahol, mindig bennem van, h kéne, kéne, kéne... Viszont ettől nekem nem lesz jobb. Neki sem. Arról nincs szó, h nem hinnének nekem, vagy azt hinnék, hogy bebeszéltem magamnak, h a pasik akarnak engem (és nem csupán engem, mert mindkettő megmondta, h van elég maca, aki alájuk fekszik). Vannak faces bizonyítékaim. De miért én rontsam el azt a "jót", amiben élnek?

2017. ápr. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
37%
Mert mások magánéletébe nem szólunk bele.
2017. ápr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
80%

Ez, minden hol így van. Kollégák, akik utálják egymást, alá tesznek a másiknak minden hol. Viszont, megcsalásnál, még segítenek is eltusolni, nem hogy szólnának. Ez, egy olyan terület, ahol nem igazán szívesen szólnak bele a dolgokba. Na és mit mondjak? Tudom? Esetleg, vigyek beszélgetéseket, videókat, fényképeket, hogy bizonyítsam, amit állítok? Más részről meg biztos, hogy az emberi kapcsolatok, a megcsal, megcsaló és én közöttem, meg fognak romlani.

Nem utolsó sorban, elég általános jelenség a félrelépés. Nagyon sok kapcsolatot szét lehetne rombolni.

2017. ápr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Van aki azért nem szól, mert az érintett fél (feleség) egyértelműen a tudomásomra hozta, hogy tudja milyen a partnere... Lehet, hogy sosem látta, de tudomása van róla, hogy a férje szeretőt tart.
2017. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt mert baromi kínos erről beszélni, másrészt meg nem akar az illető Ő MAGA fájdalmat okozni az érintettnek. Mert ezzel hogy szól mégiscsak ő okozza. Valamint amiket írtak is, hogy ha a megcsalóval is jóban van, akkor egy ilyen lépéssel szinte biztos hogy örökre elkerüli majd, és gyűlölni fogja.


Amit meg valaki írt hogy barátnője pasija hajtott rá, ő nem tudom Meddig ment, de én biztos kiosztottam, és/vagy elbeszélgettem volna az illetővel, hogy mégis hogy képzeli ezt?! S nemcsak mert velem, hanem hogy eleve ennyire "szereti" szegény lányt.

2017. ápr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!