Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a pasim? Egy hazudozo?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a pasim? Egy hazudozo?

Figyelt kérdés

Hazudik nekem, vagy megcsal a pasim? Már nem tudom jozan esszel eldonteni, es a barataim se tudjak mire vélni.

Pasim 34eves. Az öccse Peti. Peti baratnoje Moni. En egy feltekeny tipus vagyok, erre a pasimra kulonosen, mert előttem mindenki tudta rola, h kb mindenkinel beprobalkozik.. Es nem hiszem el h csak ugy megvaltozik, mert lett neki baratnoje (en). Egyszer Monival elmentek ajandekot venni Petinek, es ezt pasim eltitkolta. Monitol tudtam meg veletlen. Pasim azert titkolta, "mert biztos ment volna a feltekenykedes". Pedig erre nem..hiszen a tesoja csajarol van szo...

1x cod-oztak ketten, es ezt is eltitkolta.

1x megkerte Peti a pasimat, h segitsen Moninak matekban a vizsgajara. DIREKT akkor ment át, mikor Peti dolgozott, mondván "nem fofok delutan matekozni, Peti kb.17:00ig dolgozik mindig..". Kertem, had menjek enis, mert unatkozom itthon, nem mehettem, "mert mar felidegesitettem". Mikor ott volt, 3oran at kb, felhivtam, de nem vette fel. Addig csorgettem a telot amig magatol el nem hallgat, es nem vette fel. (MINDIG felveszi a telot, furdes kozbenis, munka kozben is, mindig...) erre is azt mondta, h azert nem mert felidegesitettem...

1x elmentek közösen uzemorvoshoz, pesig ekkorra már kertem h kerulje a csajt..

Egy helyen kezdtek dolgozni, ott folyton kijart a csajjal cigizni is pedig o nem cigizik.

1x tarsasoztunk csaladi osszejovetelen, es a földön ültünk, mar kisse ittasan. Moni a pasim mellett ult, es lattam, h a pasim combjat simogatja az ujjai vegevel. Sajnos nem szoltam hangosan...

1x szinten tarsasoztunk, es az asztal alatt a csaj a pasim labfehere akarta tenni a labat. De mivel az enyem mar ra volt teve, igy az enyemre sikerult tennie. Ekkor sem szoltam hangosan sajnos...

Ha voltunk barhol kozosen inni, volt h elsetaltak kettesben a pasim Monival par percre.

Peti szerintem nem hinne nekem h gyanusak, o nem gyanakszik. Pasim mindig azt mondja neki h feltekeny vagyok, szval sztem azt hiszi, kattos vagyok...


De nekem ezek a dolgok nagyon gyanusak, es belul ERZEM h valamit titkol. Allitja h sose történt semmi, es o nem akar a csajtol semmit. De keptelen vagyok elhinni. Nemreg kitorolte a messenger chat-üket, mert irt a csaj szülinapjára, es "ha meglattam volna, vita lett volna".

Amiket felsoroltam, azokra o"nem emlekszik" vagy "nem tudja miert tette". O semmire nem emlekszik. De ilyen ember nincs... De mar elketelkedek miatta abban is amit lattam, hallottam, ereztem, mert annyira mondja h nem volt semmi...


3eve vagyunk egy pár. Instan csak lanyokat kovet, akiket valoban ismert valaha, de csak olyanok akik kihivo kepeket tesznek ki. Folyton likeolgatta ezeket, de csak az ilyen kihivobb képeket. Mondtam h zavar. 10x osszevesztunk ezen.. Mire azt mondta h letorli az instat akkor. Pedig csak azt akartam, h ne likeolja be az ilyeneket. Nem tudta megmagyarazni, miert likeolja, de nem azert mert tetszik, csak megszokasbol... Aha..

Alapbol tul kedves mindenkivel, es kikeszulok, mikor egy lannyal ugy beszel h fulig ero szajjal es ragyogo szemekkel. Meg a semmin nevetgelnek. Es o gyakran csinalja ezt de szerinte o csak kedves.. Meg nem erdekli más..


Kerlek segitsetek, egy hazudozoval van dolgom, vagy en őrültem meg?



febr. 17. 15:11
A kérdező szavazást indított:
Hazudozik, nem tisztel téged
Te nem vagy normális, örülj h még nem hagyott el
Nem lehet eldonteni
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez dugja a Mónit. De mivel a bula az öccse barátnője ez szupertitkos szóval tartsd a szádat mert nem lenne jó egy qrvanagy családi perpatvar csákányokkal és vasvillákkal.
febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Felénél abbahagytam, nem olvastam végig. Egyértelmű, hogy a tesója nőjét is qrogatja. Ha van önbecslésed, akkor fogod magadat és kirakod a csávót, mint macskát szharni. Én azért a rend kedvéért kiborítanám a bilit és távoznék angolosan.
febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Jól érzed
febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
A combsimogatos reszt azert nem nagyon lehet kimagyarazni, szerintem is van koztuk valami.
febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Tyúk vagy tojás esete.

Te voltál alapból paranoiás jobban vagy magától is ezt csinalta volna. Peti egyszer menjen haza előbb. Nagyon szomorúan nem veszekedve de keritenék alkalmat rá beszéljek vele s nézze meg Móni utenetrit.

Bár inkább szakitanék mert gusztustalan az egész s nincs szükség senkinek erre. Ma Móni, holnap bárki más instán.

febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a megerősítéseket☺️

Ezek a dolgok 1.5eve történtek, azota nem csinalt semmi gyanusat, elkeruli a Monit, es latszik, hogy komolyan vesz, de az elejen nem igy volt, es eddig probaltam hinni neki, de azota sem bocsatottam meg, es folyton vita tárgya. Azota mar van kamerajuk a lepcsohazra Petieknek es nekunk is, szoval vissza tudnank nezni, ha a masik felvisz valakit. Beszeltem Petivel, de szerinte csak tul féltékeny vagyok. Bar ot nem izgatná sztem, mert o mar csalta meg a Monit többször.

Most hazakoltozom egy kis idore, es atgondolom, mit csinaljak a pasimmal. Hiába normalis mostmar, az elejen ennyire semmibe vett, es ezt nem engedi az onbecsulesem megbocsátani.

febr. 17. 22:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek a dolgok 1.5eve történtek"

Pffff.... 😂😂😂

febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor kellet volna lépni amikor ezeket csinálta.ha az én pasim csinálta volna ezt.én tuti ki*asztam volna.egyértelműen volt köztük valami.csak te túlságosan hittél neki.a comb simogatást nem lehet kimagyarázni sehogyan se.meg főleg hogy te kérted hogy kerülje azt a mónit és nem tette.már csak tiszteletből is megtehette volna miatttad,hogy nem találkozgat vele annyit.meg lájkolgassa az insta p*csákat.a apsim is csinált ilyet a kapcsolatunk elején.mrg mondtam neki hogy zavar engem.azóta nem csinálja.a leírtak alapján nem tisztel/tisztelt.mert irtad hogy 1.5 éve volt.lehet beléd szeretett jobban.vagy ha volt is valami a mónival köztünk.már lehet megszünt.én akkor kideritettem volna mi van amikor voltak ezek az események.most már lehet nrm mész semmire a nyomozással
febr. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Te se vagy százas,de jóvanazúgy.1.5 éves problémákon vekengsz itt nekünk bakker.
febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Móni is megéri a pénzét, ha a sógorával kavar...
febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!