Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet két férfit szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet két férfit szeretni?

Figyelt kérdés

Párommal 6 éve vagyunk együtt, szeretem, nem tudnék nélküle élni.

A szeretőm 3-4 éve lépett az életembe és volt idő, amikor el akartam engedni végleg, de az a fájdalom a hiánya miatt kikészített napról napra, ami miatt végülis folytatódott a románc.


Mindkettőjüket borzalmasan szeretem.

Meddig mehet ez így? Mi a megoldás?

Gondolatokat, véleményeket, hasonló helyzeteket várok.



febr. 19. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Addig lehet míg ki nem derül. Amúgy nem lehet egyszerre kettőbe szerelmesnek lenni, de szeretni se szereted egyiket se igazán. Csak pótolnak valamit amit meg kéne találni egy új személyben.
febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
wtf 4 év után gondoltad ezt megkérdezni? xD
febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Eh... Ki mondja, hogy nem lehet...? Van egy rakás ember, akik boldogan élnek poliámor kapcsolatban.

A te eseted viszont más, kétlem hogy igazán tudod szeretni egyikőjüket is. A férjedet legalábbis biztos hogy nem, hiszen akkor nem néznéd hülyének.

febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a parodat mar az eleken ki kellett volna rugni,amikor lattad,h az uj fiu tenyleg akar teged. Mer a regi kapcdolat csak kspaszkodas a semmibe. Vagyodas arra,h szeressenek.
febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
te nem vagy szerelmes, hanem mind2höz kötődsz valamennyire.
febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon nem korrekt, hogy évek óta csalod. Önző módon elveszed az idejét és a lehetőséget arra, hogy olyannal legyen aki szereti és hűséges hozzá. Te sem őt sem a másikat nem szereted, csak (ki)használod egyiket erre másikat arra. Kezdj tiszta lapot!
febr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Te csak a pinádat szereted lelkem.
febr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

nyomorult faxzkalap, 3-4 éve folyamatosan csalod?

szakítsd!

febr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Most komoly a leírás? Mármint..hogy lehetsz ennyire önző? A párod jobb embert érdemel,úristen.


A kérdésre válaszolva,a párodnál éreznéd ugyanezt a fájdalmas hiányt? Mert ha nem,akkor valószínűleg a szeretődet választanád..

febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik sem szerelem. Egyik pasi sem adja meg azt, amire vágysz. Keress egy harmadikat, de olyat, aki mindent megad neked, és akkor megcsalásra sincs szükség.
febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!