Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek meg lehet szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet szeretni egy kimondottan átlag alatti csúnya férfit?

Figyelt kérdés
jan. 21. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Meg.
jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Igen
jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Persze, csak az nem biztos, hogy szerelmi kapcsolatra értendő.

Megszeretni sok ember tud, aki nem a párod.

Tehát lehet szeretni csúnya férfit, de ez leginkább a családja és a barátai lesznek főleg.

jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. Nyilván szerelmi értelemben gondolom..... ebbe a témakörbe tettem fel így szerintem logikus
jan. 21. 14:56
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem gyakori, de előfordul.
jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem minden a külső!

Ha lelkileg, a belső tuladonságaival, megfelel az elvárásaidnak, akkor igenis megszeretheted őt.

Ismerek egy nőt, aki (kivéve az alakját) semmiben sem előnyös (arc, fogak...), de nagyon kellemes társalgó, szeretetre méltó és kb. 45 éve házas, két gyermek édesaanyja. Tudom, hogy boldogok együtt.

jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Azért lehet, 45 éve kicsikét jobban mézett ki. :D
jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Nem lehet


28/N

jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

#7:

az előnytelen fogsor, a sasorr 45 éve is megvolt, tehát ilyen oldalról a nő nem változott szépből csúnyácskává. Viszont, nagyon megnyerőek a megnyilkozásai, beszéde, gondoltai.

jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

8# az egyetlen egy őszinte válaszoló.


szerintem sem lehet, itt vagyok én kövér férfi kutyának sem kellek.


amikor még edzettem alig lehetett le vakarni a fiatal csajokat. most már pfff esélyem sincsen.

jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!