Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Koszovoi albán ferfi viselkede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszovoi albán ferfi viselkedese, amikor tetszik neki valaki, van e tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ugye egy munkahelyen dolgozunk. Elso perctol ugy erzem felfal a szemevel ami az elejen tetszett is, de a viselkedese annyira ingadozo, hogy mar szinte felelmetes. Van nap amikor egesz nap beszelget, utanoz (ahogy beszelek a kliensekkel) hulyeskedik, egy szo nem esik a munkarol koztunk csak a magan eletemrol faggatozik. Viszont van nap amikor egyszeruen csak csunyan nez ram es nem is koszon, mintha valamiert haragudna. Nekem van ferjem, gyerekem igazabol en nem akarok tolle semmit de szeretem a dolgokat tisztan latni, hogy most mi is van. Persze minden nőnek szerintem jol esik ha erzi, hogy tetszik valakinek de ez nem jelent igazabol semmit. A peksegben ahol dolgozunk megvan tiltva hogy kollegak oszejohessenek igy az is meglep amikor dumal egesz nap. Neha ram ram kacsint, mindig kedves, nagy nehezen megtanitottam ra hogy illik koszonni reggel es amikor elmegy. Allandoan a magan eletem erdekli, a kapcsolatom a ferjemmel, a szabad idos programjaim, az hogy tudok e kenyeret sutni? Miota vagyok a ferjemmel, hany eves vagyok ? Es nemtudom, lehet en ertem felre de ez olyan furan jon ki. Persze lehet, csak komunikalni akar de miert epp ezek a dolgok erdeklik ha nincs semmi szandek? Azt is kileste merre lakom, egyszeruen egyik este csak ugy valameddig setalt utannam aztan egyszer csak eltunt .. a telefon szamom is megvan neki, nem tollem ! Nem irt nem zaklatott sosem de elmondta nekem, hogy megvan neki. Nem jelolt baratnak fb es mondom vannak olyan napok amikor mintha undorodna tollem ugy nez ram vagy egyszeruen ram sem nez, mas napokon pedig felfal a szemevel. Tapasztalatokat kerek veluk kapcsolatban, nem akarok bele konplikalodni semmibe, a hazasagom nagyon rosz ezt ő is tudja hogy nem vagyok boldog benne! En ertem felre a szitut vagy szerintetek mivan?

febr. 20. 07:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
"Nekem van ferjem, gyerekem igazabol en nem akarok tolle semmit " hashtag "Rosz házasság". 😀 Legalább anonim oldalon ne hazudj!
febr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nem hazudtam, ha igy van. Sajnos ezt eszreveszi akarki, hogy nem megfelelo a hazasagom a ferjemmel. Ez nem jelenti azt, hogy akarok is valamit a masiktol. De eleg sok idot toltok ott mivel a munkahelyem, most ezt dobta a sors (nem egy alom melo) es furcsa ez az egesz szamomra ezert kerdeztem. Ha van valami szandeka inkabb nem beszelgetunk ,viszont hogy egy szot se szolj soha az sem leany alom ….
febr. 20. 08:02
 3/36 anonim ***** válasza:
Az fel sem merül benned, hogy megjavítsd a házasságod a férjeddel?
febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
94%

Az albánok, törökök, arabok egy teljesen más kultúra, ott a nőt a férfi tulajdonának tekintik.

Ha más felesége vagy, nagyjából tabu vagy neki, ha viszont összefekszel vele, netán el is hagyod miatta az embert, akkor onnantól akaratos és erőszakos lesz veled, rá se nézhetsz más pasira.

Akarod te ezt?

febr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Az albanok tisztelet a kivetelnek, egy nagyon sotet, elmaradott, bosszuallo es faragatlan nep. Hiresen.
febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat, de egyetlen sem arra valasz amit kerdeztem. Mint mar emlitettem, nem akarok tolle semmit !!!

Annyi, hogy velemenyekre lettem volna kivancsi mivel napi 12-13 orat toltok ott el es nem b*szni jarok be hanem dolgozni ,ezert lettem volna kivancsi velemenyekre ,hogy ne eljek ilyen hulyen amilyen vagyok (legalabbis itt)

Viszont minden valaszban kb azt kapom, hogy egy k*rva vagyok mert megfordult a fejemben, hogy tetszek neki vagy most mi van? Ez nem jelenti , hogy mar kefelunk is. Koszonom a “hasznos “ valaszokat. Lehet jobb lett volna semmit se kerdezni

febr. 20. 10:46
 7/36 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz.
febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem véletlenül dolgozol egy albán pékségben fizikai munkásként, pont ahogy ő is. A pasas pont hozzád való és igen, akar tőled valamit, főleg, ha nincs nője és kangörcse van, téged meg napi 12 órában lát.
febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Meg annyit hozzatennék mielott ujra valaki felre ertene a storym, hogy akarhol dolgoztam nekem ez egy alap es termeszetes dolog, hogy komunikalok ha ferfiak is .. nem ertem ebben mi a rossz dolog?!

Igen feltunt, hogy más emberek, más gondolkodás ezért is nemtudom hogyan viselkedjek ..

A sors idesodort, most szuksegem van erre a munkahelyre pedig mar parszor legszivesebben fogtam volna a cuccom es hazajottem volna, mert ez a viselkedes nem a stilusom.

De ha ők igen ilyen maradiak vagy ennyire sőtét gondolkodásuak inkább hallgatva végig csinálom a napokat … csak emiatt kérdeztem, nem amiatt mert vágyok egy ujabb hűlyeségre az életemben sőőőt épp hogy elakarom kerűlni .

Ha kapok normalis választ a kérdésemre vagy jó tanácsot hálásan megköszönőm viszont akik arra gondolnak, hogy mar egybol fekudnék le vele inkább ne is irjon. Köszi ha segítesz !

febr. 20. 11:03
 10/36 A kérdező kommentje:
Neharagudj mar hogy megkerdezem de miert lenne mar hozzam valo?
febr. 20. 11:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!