Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járna veled jól valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járna veled jól valaki egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Milyen pozitív tulajdonságokat tudnál felsorolni ami kivételes lehet?

2018. dec. 1. 08:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nekem nincs igényem arra, hogy eljárjunk étterembe, színházba, stb. Szívesen megyek, de nem veszem zokon ha erre nem kerül sor. Könnyedén viccelek azzal, hogy nézd édes micsoda szexbomba van az úton. Nem leszek féltékeny. Nem lógok a nyakán, sőt szükségesnek tartom, hogy olykor hagyjuk egymást.
2018. dec. 1. 08:38
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Normális vagyok.
2018. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Egy kiba..ott főnyeremény vagyok, ennyikeh. :DDDDDD
2018. dec. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ilyesmin soha nem törtem a fejem. Olyan vagyok amilyen. Elfogad igy a másik, vagy nem. Lehet, ami szerintem pozitiv bennem, az pont hogy taszit valakit.
2018. dec. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

-Csendes vagyok, velem nem igazán lehet veszekedni.

-Nagyon jól tudok főzni/sütni. (Sok étel van, amit különösen nagyon jól.)


Az a furcsa, hogy a miért nem-re tudnék mondani kapásból 18-20 dolgot.

2018. dec. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Tudnék mondani egy tucat jó tulajdonságot, ami érdekessé tesz annak, aki az ilyen stílusú férfit szereti.


De tudnék ugyanennyi negativot is, amit vagy elfogad valaki, vagy nem egymást keressük.



Szerintem felesleges kiemelni 2-3 jó tulajdonságot, annyit mindenki fel tud sorolni magáról, de kontextus nélkül mit sem ér.



(Ui: #1 az meg különösen szomorú, ha azt, hogy veled nem kell színházba menni, a pozitív tulajdonságok közé veszed fel)

2018. dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6 Felhívnám a figyelmed arra, miszerint hozzátettem én szívesen megyek ha. Viszont előny, hogy spórol vele az ember. Mindenkinek más a fontos.


Jöhetnek még válaszok amik konkrétan a kérdésre felelnek.

2018. dec. 1. 09:06
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem azért járna jól valaki egy kapcsolatban velem, mert nagyon hűséges vagyok és nagyon tudok szeretni.

Pozitív, mosolygós személyiségem van és nagyon tudok örülni mindennek.

Nagyon szeretem a gyermekeket és az állatokat.

Beszédes vagyok, mindig csinálok valamit vagy kitalálok valamit. Örökmozgó vagyok, imádok sportolni is :)

Sok oldalú vagyok. Szeretem az új dolgokat kipróbálni.

Huncut is vagyok:D

És mert szeretnék mindennap mosolyt csalni a szerelmem arcára.

20L

2018. dec. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#7


Két okból szomorú


- érdemes magad így reklámozni, mert a férfiak egy része max halálos fenyegetés hatására megy el ilyen helyre. A haverok egy jó része is nyafog, ha a párja évi 1x színházba menne, és nem értik, hogy én meg miért járok akkor is, ha szingli vagyok.


- azért is szomorú, mert te szereted, te vágysz rá, de megalkuszol, hogy oké, lemondasz erről egy kapcsolat miatt, ahelyett, hogy olyan férfit kerednél, akivel azonos az érdeklődési köröd.

A baráti társaságban van olyan lány, aki 5 év házasság után jött rá, hogy a párja 0 szinten fog neki bármit megadni, ami nem foci bámulás, és a következő 30 évet töltheti úgy, hogy semmit de semmit nem csinálnak abból, ami neki hiányzik (kimozdulni, programot szervezni, bármi). Ez szinten nem hangzik túl jól.

2018. dec. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mert én vagyok a legjobb mosogatószer.


Üdv: JAR

UI: egyébként azért, mert normális vagyok. A hangok is megmondták. 30F

2018. dec. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!