Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy nőnek okosnak kell lennie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek okosnak kell lennie és tudni átlátni egy férfin, és azt mindenképpen kihasználják ha vkit simán lehet(ne)csalni mert úgyse tud semmit soha?

Figyelt kérdés

Fontos lehet az egy kapcsolatban, hogy egy nő nem sötét ostoba a pasi mellett olyan tekintetben, pl hogy képben van azzal mit csinál a pasi a szabadidejében, mikor hol dolgozik, mikor mit intéz, és egyből kiszúrja ha ferde utakon jár, kapásból lenne bukás vagy simán átlát a pasin és figyelmes, odafigyel a részletekre, mindenlében kanál típus, és ez mellett orbitális balhét is rendezne, a pasit meg ki is vágná?


Ehhez a típushoz nagyobb eséllyel hűek?


Mint mondjuk ahhoz a tipushoz, aki azt se tudja amikor külön vannak éppen, hogy a párja hol van kikkel, mit csinál, mikor jön haza, es ezekkel mégcsak nem is foglalkozik, mert fárasztaná a kontroll legkisebb szele is? És simán átverhető bármikor a palánkon, meg se tudná soha. Meg nem is izgatja magát soha olyanon, hol van a másik és meddig. Úgyis minden éjszaka otthon alszik.


Sötét ostobának lenni egy pasi mellett megteheti egy nő, vagy lehet egy olyan hatása, hogy a pasi meglátva a rést a pajzson élni is kezdene a "lehetőségeivel"?



febr. 20. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő típust meg lehet csalni ugyanúgy. Mégha nem tudom mit csinálsz akkor is. Aki olyan, hogy hajlamos megcsalásra, volt már szerető vagy nincs kontrollja, nincsenek érzései irántad félremegy és még egyszer írom mindegy te hogyan állsz hozzá. Tőled függetlenül működik a dolog.
febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármelyik felet marhára idegesítené, ha a párja állandóan vizslatná, faggatná, hogy merre jár, hánytól hányig, onnan hova, kivel beszél találkozik.

Az én férjem vállalkozó. Egész nap jön-megy, ügyintéz. Találkozik ezer emberrel. Megmondom őszintén, egyáltalán nem érdekel, merre futkos napközben és soha fel se merül bennem, hogy emiatt féltékeny is lehetnék, hisz csak az egész napja szabad, ha meg akarna csalni. Én irodában ülök 8-tól 5-ig.


Ahhoz meg, hogy minden lében kanál legyek meg orbitális balhét csapjak... na ehhez újra kéne születnem.


Élni és élni hagyni. Nem hiszem, hogy a kontrollon múlik a hűség.

febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem féltekenységről kontrollmániárol van szó az elsőnél hanem aki csak figyelmes okos odafigyel a párjára ahogy mondjuk a mosogatásra is vagy bármire.

Képben van egyszerűen a másikkal. Nem hárpiák a téma. Hanem akiknek van erejük, vagy agyuk ezzel is foglalkozni.


1. Tudom hogy barkit meglehet csalni. Az esélyek érdekelnének hogy mondjuk "ostobákat", nagyobb eséllyel csalnak esetleg mint okos nőtarsakat? Valószinüségekről kérdezek csak.

febr. 20. 16:28
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem úgy kéne a férfihoz állni, hogy biztosan megcsalna ha nem tartod kontroll alatt. Aki meg akar csalni az orrod előtt megteszi és fogalmad se lesz róla.

Normálisan kell élni vele együtt. Kell, hogy érdekeljen ő maga, de nem azt jelenti, hogy mindenegyes mozdulatát tudd. Amúgy ha ennyire félsz, hogy valaki megcsal akkor inkább önfejlesztést tarts amibe beletartozik az ön és emberismeret.

febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván odafigyelek a férjemre. Ettől függetlenül fogalmam sincs, hol-merre jár. Este amit mesél a napjáról, annyit tudok.


Ettől függetlenül, válaszul a kérdésedre, nem gondolnám, hogy a buta nőket könnyebben megcsalják mint az okosokat.


Nem a nőn múlik. Hanem a csalón.

febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az exférjem ugyanúgy megcsalt volna, ha az általad leírt, nyomozgatós, patáliát csapó nő lennék. Maximum hamarabb kiderült volna, ha gyanakvó típus lennék.
febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ,hogy eljutok arra a pontra,h nem erdekel h megcsal e a pasi,akivel egyutt elek. Orulok,ha keson jon. Szerintem csal,de nem tudom bizonyitani. Mar elgondolkodtam azon,mielott kirugom,hogy megfizetek egy not,h csabitsa el. 😂
febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
A nyilvánvaló jeleket nem kell benyelni, de szerintem sem jó módszer a túlzott kontroll. Lehet, hogy épp az lesz a kihívás, hogy kijatsza a szigorú mint valami kamaszgyerek az anyjával szemben. El tudom képzelni, hogy van, akit ez is motivál. Aki félre akar menni, az félre fog menni.
febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a sötét ostobák közé sorolom magam, tudod mikor fogok nyomozgatni, majd ha a ló köt... Az én férjem elég okos, hogy úgy megcsaljon, hogy soha ne tudjam meg, akkor meg minek? Nincs előrébb a másik nő, sőt, az ilyen feleségeket hamarabb teszik lapátra, mert nagyon kiábrándító és unalmas tud lenni hosszú évek után. Férfi is amúgy, én sem bírtam ezt nőként korábbi kapcsolatban.
febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársam a kontroll mániás feleségét csalja. Bosszúból és igen-igen élvezi. A szerető személye teljesen mindegy az egész a sárkány feleségről szól. ÉPn is azt mondom mindkét típust meg lehet csalni.
febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!