Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi volt ez? Mit akart tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez? Mit akart tőlem? Végig átvert?

Figyelt kérdés

Van/volt egy srác.. mi interneten ismerkedtünk meg, de sok közös ismerősünk van, mint utólag kiderült elég közeli barátját is ismerem.

Nagyon mély beszélgetéseink voltak, sok mindent megbeszéltünk, szinte egész álló nap, reggeltől estig. Tenyleg úgy éreztem, hogy várja akarja a találkozót is.


Erre megtudtam, hogy mindeközben ezzel párhuzamosan van egy másik lány akinek ráadásul kapcsolata van... Elvileg jó barátok, de közbe eldicsekedett ennek a másik srácnak azzal, hogy csókoloztak a napokban...

Természetesen számon kértem, tagadott is meg jött a dehogyis hát ők barátok, rólam is beszélgettek ezzel a lánnyal, stb...

Láttam, ahogy a haverjanak írja ezt, úgyhogy nem hazudott...


Most mi ez az egesz? Persze, nem találkoztunk még, de én úgy gondoltam komolyan vesszük egymást... Vagy felesleges ezen kiakadnom?


febr. 23. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ez bukta...már most hazudik és átver, pedig még nem is vagytok kapcsolatban...most képzeld el akkor mi lesz?
febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Hát épp ezaz.

Igazából nincs meg köztünk semmi, ezért nem tudom, hogy csak én fújom fel vagy...?

febr. 23. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván nem te fújod fel...miért lenne felfújás, hogy kiakadsz rajta, hogy még el sem kezdtétek a kapcsolatot, már hazudik és tagad. Ha van eszed, megszakítasz vele minden kapcsolatot
febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
60%
Szerintem jobb ha megkíméled magad egy nagyobb csalódástól.. Lehet most sem jó érzés megszakítani vele a kapcsolatot, de később még rosszabb lenne. Ha ilyenben már az elején hazudik, tagad később nem tenné? Ha összejönnétek és x évet szánnál rá sokkal fájdalmasabb lenne úgy csalódni..
febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Elvileg jó barátok, de közbe eldicsekedett ennek a másik srácnak azzal, hogy csókoloztak a napokban..."

Azt te honnan tudod? Elmondta a másik csávó neked? És ha ő hazudott?


"Természetesen számon kértem, tagadott is, meg jött a dehogyis, hát ők barátok, rólam is beszélgettek ezzel a lánnyal, stb..."


"Láttam, ahogy a haverjanak írja ezt, úgyhogy nem hazudott..."


Csak számomra zavaros ez az írás?

febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!