Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt és még most is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt és még most is tagadja, más nőhöz utazgatott el napokra. Hogy tegyen túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Én egy csomó mindent tettem érte, ő meg semmit értem, most mégis egy másik nőhöz járjál, miatta még szabadságot is kivesz. Érzetem, de nem gondoltam, hogy ez igaz.


Hogyan tegyem túl magam, hogy könnyebb legyen? Még mindig hazudik és tagad, pedig biztos forrásból, egy közös ismitől tudom, aki persze tudott mindent.


febr. 27. 07:42
 1/9 A kérdező kommentje:
És még amikor számonkértem, én voltam a rossz, a hisztis, és azzal manipulált hogy én ezekkel kikészítem. Ahelyett, hogy igazat mondott volna.
febr. 27. 07:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A csaló fél soha nem fogja beismerni hacsak kész bizonyítékot nem mutatsz neki. Akkor is csak csendben figyelnek hogy lebuktak oszt ennyi.

Ne tedd túl magad ezen hogy csal hanem hagyd el.

febr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Paranoiás vagy és baromságokat találsz ki. Így csinálnak a nők problémát a semmiből. Vagy az is lehet, hogy a közös ismerősötök kavar.
febr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha kiphasznád, mint macskát xarni? 😅
febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja. Inkább végignézi, ahogy folyamatosan nap, mint nap szarrá alázza, minthogy egyedül maradjon.
febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#4


"Kifasznád"?


Kerdezo, ha biztos vagy benne, es nem csak felülsz valami szarkavaró isminek, akkor szakíts vele.

febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kidobtad már? Ha nem azt kéne és nem hallgatni, hogy rád fogja miért mártotta/mártja be másba/másokba.
febr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Remélem már nem vagytok együtt.
febr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha te érezted, es meg is tudtad, hogy megcsal, akkor miert akarod kicsikarni belőle ezt a vallomást? Csak azutan tudsz lépni ?

Lépned kell a vallomasa nelkul

Egy becstelen embert nem lehet kommunikacióra kényszeríteni, ami gyakorin elvárás, hogy “beszéld meg”

Amíg előnyei származnak a helyzetből hulye lenne bevallani, sőt belőled csinal majd hulyet masok előtt is es a ribijét ezzel fogja szórakoztatni

febr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!