Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, hogy egy 25 éves nő nem akar addig gyereket amíg nem utazgatott, nem latott világot egy kicsit?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen jogos és érthető. Nem a középkorban élünk, hogy a szekérrel maximum a másik faluba megyünk át. ráadásul minél többet lát valaki a világból, annál nyitottabb, elfogadóbb, szélesebb látókörrel rendelkező lesz, amit aztán a gyerekének is át tud majd adni. Helyénvalónak látom.
2017. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Irigylem amiért csak ezért nem akar. Amúgy érthető.
2017. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nincs véleményem, az ő dolga mit csinál, nem kötelező 25 évesen gyereket vállalni.
2017. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen rendben van és jogos. Élje ki magát és utazgasson, mert egy vagy több gyerekkel az már nem lesz olyan könnyű. Jól teszi, okos gondolkodású nő.
2017. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Semmi probléma vele. Jobb mint aki terhesen megy érettségizni.
2017. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó, ha tudja, hogy mire vágyik, és meg is valósítja, én is olyan jó érzéssel gondolok rá, hogy a gyerekek előtt utaztunk, az első pocakban volt az utolsó kettesben töltött utazásunkkor, és olyan jó, hogy elmentünk. Alig várom, hogy újra utazhassunk (míg picik nem kínozzuk vele magunkat).
2017. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Tök igaza van! Én is így terveztem, de hülye fejjel egyszer nem védekeztünk, úgyhogy ezt már cseszhetem :S
2017. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Igaza van.
2017. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi, hogy vajon mikor jön rá arra, hogy egyáltalán nem kötelező tönkretennie az életét egy gyerekkel.
2017. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Családdal /gyerekkel is nagyon jókat lehet utazgatni.

Én is ezt gondoltam hogy ha gyerekem lesz vége mindennek és dehogyis éppen hogy úgy kezdődött el!

2017. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!