Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ijesztő, hogy járkál utánam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ijesztő, hogy járkál utánam a szomszéd, miközben távkapcsolata van?

Figyelt kérdés
Adott egy távolabbi szomszéd, aki észrevettem hogy figyeli mikor kelek fel és mikor végzek a munkával. Rendkívül szereti ha nézem őt az erkélyről, azt veszem észre hogy szinte várja hogy nézzem. Jó párszor volt szemezés is. Hétvégén jön hozzá egy kiscsaj aki feljár hozzá, néha kézen fogva mennek. Ha elmegy a csaj, akkor hétközben figyel, van h napi 2szor is lejön az ablakom elé. Furának tűnik. Szerintetek ez milyen dolog? Az a gond hogy külsőre esetem, nagyon vonzódom hozzá. Mi a véleményetek erről?

márc. 15. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vsz tetszel neki is
márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ne vedd figyelembe, mert csak megrakna.
márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Véleményt kérnék csak. Tudom h meg..na.
márc. 15. 20:03
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki, szivesen megcsalná veled a barátnőjét ha te is benne vagy. Ennyi.
márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Jah, van egy kúrókapcsija de úgy gondolja amikor a kiscsaj nincs ott akkor még te is beleférnél a keretbe.
márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tovabbi véleményeket várok.
márc. 15. 20:40
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Most milyen véleményt vársz? Ha nem lép csak leseget akkor nem biztos, hogy kezdeményezni fog vagy engedni a csábításnak. Nem mindegyik férfi hűtlen féreg ám.
márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy hűtlen lenne.
márc. 15. 20:48
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit akarsz tudni?
márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Pár vélemény érdekel, női és férfi vélemény is
márc. 15. 21:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!