Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhinnétek? Ki és Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek? Ki és Miért csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Írtak nekem kamuprofilról, hogy a barátom hónapok óta megcsal engem.

Mint kiderült a srácnak is írt az illető, hogy a barátnője megcsalja az én párommal.

Mindketten tagadnak természetesen.

Én viszont nem tudom mit higgyek.

Ki tenne ilyet ha nincs alapja?


25/N


márc. 21. 07:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Valaki, akinek bejön valamelyikőtök és azt akarja, hogy szabad prédák legyetek🤷‍♀️
márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ja mármint csak a barátod a megcsaló fél, nem volt világos elsőre.😂 Ettől még lehet szar kamu. Ha le akarja buktatni, akkor ne fake profilról írogasson és dobjon mellé valami bizonyítékot is.
márc. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy kamu, nem tudom. Bizonyíték sajnos nincs.

Annyi, hogy a lánynak elég sok képét likeolta, de ez még nem feltétlen jelent semmit.

márc. 21. 07:32
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Amíg nincs bizonyíték, addig ne foglalkozz vele. Ha komoly lenne és igaz, szerintem vállalná az arcát az illető.
márc. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Van még egy plusz adalék a sztorihoz.

Volt egy kis mosolyszünetünk, voltak problémák a kapcsolatunkban. Tavaly évvégén a párom időt kért tőlem, hogy áttgondlja mit is szeretne.

Azóta minden rendben van köztünk, de ez most megint bizonytalanná tett.

márc. 21. 07:37
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Én hagynám a fenébe helyedben a pasid hiszen nem bízol benne. Én amúgy se hiszem el, hogy valaki olyan rossz akaratú, hogy semmiből semmi olyasmit írkálna.
márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

A kapcsolat alapja a bizalom.

Elég baj, ha egy random ember ilyen kételyt tud benned ébreszteni.

márc. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mondják azt az emberek, vagyis a többség, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó és nincs szünet egy kapcsolatban. Nem éri meg valakivel együtt lenni huszadjára sem ha nincs bizalom, nincs kommunikáció, érzések benne.
márc. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Hogyha nincs alapja és megbízom a páromban, nem írnék ki kérdést, hanem nem foglalkoznék vele. Mivel bizonytalan vagy, szerintem elég nagy rá az esély, hogy barátod megcsal.
márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Alapvetően bízom benne. De ha valaki kapna egy ilyen üzenetet szerintem elgondolkozna.
márc. 21. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!