Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti elhinnétek hogy a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek hogy a barátnőtök 8 év alatt nem csalt meg úgy hogy kijelentette hogy sose volt orgazmusa?

Figyelt kérdés
Sosem volt orgazmus ezt így kijelentette amióta velem van 8 éve mert hogy mindig hamar elmentem (valóban 3 percet bírok stb.) de azt állította hogy sosem csalt meg
2019. aug. 1. 15:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
23%
És ezt csak most közli 8 év után, hogy sosem ment el? De balfhasz. Nem hinném el, szerintem qrja valaki, most borítani akarja a bilit, mert már lelépne, s ha összevesztek, kap az alkalmon.
2019. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
12 év után hagytam ott a férjemet, mert már nem volt szex, intimitás. Nem csaltam meg, elváltam. Sosem volt orgazmusom vele. És sosem csaltam meg senkit. A kettő nem függ össze.
2019. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egy életre elment a kedve a szextől az első pár hónap után.

Neked ezt így külön el kell magyaràzni, hogy 3 perc reszeléstől egy nő nem élvez el? Vicc vagy.

És még te vagy felháborodva, hogy biztos megcsal? Miért is? Magadból indulsz ki!

Nagyon szerelmesnek kellett lennie ennek a nőnek, ha 8 èvig remélte, hogy jobb lesz veled. Ezért nem csalt meg.

2019. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Halmai Annamária ***** válasza:
78%
Simán elképzelhető ha elég szerencsétlen volt a csajod. Sajnos vannak ilyen nők :-( Én már ezer éve megcsaltalak volna de legfőképpen kerestem volna egy pasit aki nem ilyen béna XD
2019. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem csalt meg, hiszen nem volt orgazmusa.
2019. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Neked ezt így külön el kell magyaràzni, hogy 3 perc reszeléstől egy nő nem élvez el? Vicc vagy.


Te vagy a vicc neharagudj... Ugyanis akkor nem hallottál a korai női orgazmusról, azt hittem neki ilyen van


[link]

2019. aug. 1. 15:59
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

Azért nincs orgazmusa mert nem tud elmenni szex közben, vagy azért nincs, mert gyorstüzelő vagy? Nem mellesleg ezek a 3 perces gyors menetek elég cikik.


Én a helyedben nem azon agyalnék, hogy megcsalt-e vagy sem, hanem azon, hogy:


1. Hogy a 'csába nem tűnt fel nekem, hogy 8 év alatt egyszer sem volt orgazmusa

2. Min tudok változtatni, hogy kielégítsem.

2019. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt megkérdezted, életében volt már orgazmusa?? Mivel a nők pár százaléka képtelen az orgazmusra. 3 perc alatt is simán el lehet juttatni egy nőt az orgazmusig. Már ha kellően felkészíted rá. Mivel a nők jó részének nagyon kevés, neked áll, betuszkolod eldörzsölöd. Nem, volt neki és a megcsalás külön dolog.

Azt viszont nem értem, hogy neked ez mondani kell. Neked ezt határozottan érezni, tudni kellett volna, ha figyelsz a másikra. 2 óra akkor két óra, ha 3 akkor 3, ha 4, akkor 4 óra az előjáték, hogy eljuttassa az ember a csúcsra a párját. Ez úgy alap lenne.

2019. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
8 éve veled van úgy hogy nem volt orgazmusa??? Biztos, hogy nagyon szerethetett, ha csak most lett elege.
2019. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%

1. Létezik előjáték.

2. Valóban létezik korai orgazmus, de ez egy nőt abban nem feltétlenül akadályoz meg, hogy folytatni tudja, mert nekünk ugye lehet akármennyi is sorozatban.

3. Ha egy nőnek nincs orgazmusa, azért ritkán a férfit okolja, inkább önmagát, és beletörődik. Vagyis ő azt gondolja, hogy mással se lenne...

4. Általában TÉNYLEG a nőn múlik, ugyanis az orgazmuskészség TANULHATÓ. Tehát akár még veled is lehetne, akár 3 perc alatt is... bár az előjáték az nagyon jót tenne nektek!

2019. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!