Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet túllépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni egy megcslást?

Figyelt kérdés

Akár akkor ha együt maradtok vagy ha szétmentek akkor is hogy tudsz megbíni a másikban? Ha nagyon lerombolta az önbecsülésedet az egész megcsalás?


Tényleg van aki elnézni , sőt akár szánja a szeretőt?


Nektek mi a véleményetek?


márc. 21. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Minek kéne olyanban megbízni akinek a megcsalás belefér a normájába?

Én pl akkor se csalok meg senkit ha már kiábrándultam nem kell a másik vagy bármi. Attól még nincs félred.gó kényszerem valahogy. Vagy vegetálok vagy kilépek vagy lecserélem. De nem csalom elvégre én választottam magamnak őt.


Ez olyan mintha kivennének menhelyrol egy állatot, hogy aztán kesobb majd kidobják az útszélére.

Ha vkit valasztottam vele jàrok akkor van bennem egy olyan norma hogy becsülettel vegigviszem vagy felbehagyom es kész.


Akinek a normájában belefér mások hátbaszúrása az jellem kérdés. Az nem olyan hogy ballépés vagy hiba ami megbocsájható lenne.


Hanem vagy elfogadod hogy ő szabadabb elvű nálad es vállalod annak minden velejáróját ill a kockázatokat vele, vagy nem.

márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Megcsalast nem lehet elnezni. Onertekeles zavaros es megalazkodo emberek tesznek ilyet maximum. Egy normalis onertekelesu ember szamara ott veget er a kapcsolat, mert nem csinal olyat, amivel az onbecsuleset tovabb rontja, mindezt folytatolagosan elkovetve, mert minden nap ott kerulgetne a megalazasa targya.
márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki megcsal abban soha többet nem fogok megbízni. Soha. Innentől kezdve egyértelműen vége a kapcsolatnak. Addig nem ismerkedek, amíg nem lépek túl és miután túllépek nem fogom rávetíteni a bizalmatlanságot a következő páromra. Nem ő csalt meg, nem kell bűnhődnie. Figyelmesebb leszek az intő jelekre, hiszen mindenből tanul az ember, de képes vagyok újra bízni másban. Anélkül semmi értelme.
márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

A kapcsolatok 95 %-ában van megcsalás. Ennyi erővel akkor soha Senki ne legyen kapcsolatban senkivel

Én személyszerint mert annyi megcsalás láttam magam körül, hogy meg sem tudnám számolni

márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Hatalmas különbség van megcsalas és megcsalas között. Mindig az adott eset fuggvenye, hogy erdemes-e megbocsatani. Ettől fuggoen tortenik tovabbiakban a feldolgozás.
márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én olyanokról tudok, hogy sosem derült ki. 6 éves viszony is volt. Amiről az ember nem tud az nem fáj.
márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!