Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségek. Volt vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek. Volt vagy van esetleg most szeretőtök?

Figyelt kérdés
Ha nincs, gondoltatok arra, hogy jó lenne valakivel találkozni, programozni, szexelni?
márc. 23. 13:10
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
22%
Köszi a lehetőséget, de én szeretek választani. 😁
ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
78%

#11

Semmi gond, találkozzunk, akkor kiválaszthatsz😉

ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Én igen.jelenleg most nincs de vannak dolgok amit a férjemtól nem kapok meg.nem is figyel oda rám igazán.túl fiatal voltam amikor összejöttem vele.15 éves voltam.18 évesen pedig összeházasodtunk.most 20 vagyok
ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
24%

#13

Szia🙂

Én az ellenkező nemhez tartozom, ugyanezekkel a "problémákkal"🙂

Lenne kedved beszélgetni pribátban?😊

Kéretlenül semmiképp sem írok rád, emiatt a kérdés😉

ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
31%
Nincs, nem is volt soha. Gondolat szinten igen, amikor a párom nem foglalkozott velem (mint kiderült, masszívan csal).
ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

#15

A helyedben én sem fognám vissza magam

ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
#16: 15 vagyok, azóta már nem élünk együtt és válófélben vagyunk.
ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

#17


16os vagyok.

Mi még egy házban élünk, külön szobában, a válást augusztusban tudjuk megkezdeni

ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

#18 borzasztóan sajnálom, amin keresztülmész. 3 hónap gyötrődés, különélés, hatalmas veszekedések, majd egymás nyakába borulások után újrakezdtük. Ottagyta a szeretőjét. Azt gondoltam, hogy ha szeretjük egymást, meg tudjuk oldani. Nehezen, de át tudunk lépni a sérelmeinken. Csak ő nem szeretett úgy, ahogy én őt. Egy hónap után bevallotta, hogy szereti a másik nőt, engem nem tud úgy szeretni. Sajnos ezt éreztem is. Így végleg elengedtem őt. 1 napig bírtam külön szobában, talán rosszabb volt, mint mikor kiderült a megcsalás. Megkíséreltem egy öngyilkosságot. Pedig ott a gyerekünk. Ekkor segítséget kértem anyukámtól. Azonnal eljött értem és a gyerekért, most megint itt lakunk nála.

Sajnállak benneteket és mindenkit, akinek nem jött össze. Csak kitartást tudok kívánni mindenkinek és kellő erőt.

ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

#19


18as vagyok.

Amekkora sokk ért a "lelepleződéskor, ez a külön élés dolog már meg sem kottyan🙂

18 éve vagyunk házasok, van 2 gyerekünk.

Mikor lebukott, bevallotta( vagyis kiszedtem belőle), hogy minimum 8 éve megcsal (a kislányom 6 éves...), több férfival is volt ez alatt az idő alatt.

ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!