Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 35-45 éves nők, volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-45 éves nők, volt már fiatalabb pasitok, szeretőtök, illetve vágytok rá jelenleg?

Figyelt kérdés

2020. márc. 10. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem vágyok rá,40+jön be
2020. márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Pár év mínusz/plusz, nem vágyom extrémitásokra.
2020. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
61%
A férjem 5 évvel fiatalabb nálam és akikkel előtte párkapcsolatban voltam ők is mind fiatalabbak voltak...de én ezt úgymond a genetikámnak köszönhetem. Sohasem néztek annyi idősnek amennyi vagyok. Fiatalabb koromban utáltam, de most már szeretem és büszke vagyok rá, hogy letagadhatok jó pár évet :)
2020. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Volt,van,és lesz is.
2020. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Van,és jelenleg is rá vágyok.
2020. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Mostanaban fogyasztom oket. Azzal nincs gond, hogy kivel, csak az, hogy lelkiismereti okokbol nagyon nehezen szabadulok el.

Ferjem beleegyezett valas helyett, de azt a kereset, hogy nem akar tudni rola, nagyon nehez tiszteletben tartani.

Ezert nagyon szenvedek, ujra es ujra valni akarok. Mert ez nagyon keves alkalom.

2020. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Attol függ milyen az az ember! Meg hogy viszonyul hozzám.Meg mennyire néz ki gyerekesen.
2020. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt, de hamar vége lett. Nem tudok szerelmes lenni nálam sokkal fiatalabba.

Később majd talán újragondolom, mert ha elválok végre, akkor előbb-utóbb biztos lesz valaki. A korosztályom meg az idősebbek házasok, nem akarok még egyszer abba a fájdalomba belefutni, hogy azért nem lehetek együtt valakivel, akivel szerelmesek vagyunk egymásba, mert nem akarja kockára tenni érthető módon a családját. Én nem leszek többé szerelmes, rá se tudok nézni másra, de ismerem magam. Majd a hajamnál fogva kirángatom magam újra a mocsárból és mivel szép vagyok, kerítek egy fiatal független srácot. Aztán hamar dobni fogom, mert valami felhozza bennem Őt és olyankor kilépek, már 2-szer megtörtént velem, ez lesz mindig. De időnként rám fog törni az őrület, hogy kell valaki, aki törli Őt az agyamból. Mindig rájövök, hogy nem segít semmi, de muszáj, különben megőrülnék.

2020. márc. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Férfiként ezt a korosztály képviselem, egyáltalán nem érdekelnek a nagyon fiatalok. A hasonló korosztályból keresgélek magamnak szeretőt...

Plusz mínusz néhány év teljesen mindegy.

Kémia legyen..

2020. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig fiatalabb pasijaim voltak. A volt férjem volt az egyetlen, aki idősebb volt nálam, mondjuk el is váltunk :)
2020. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!