Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Más is sokat fantáziál valakir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is sokat fantáziál valakiről, úgy hogy házas?

Figyelt kérdés
Leginkább a szomszédomról szoktam, mi lenne ha átjönne és jól megcsinálna. Tök gáz már vele találkozni, hogy mindig ilyenen jár az eszem vele kapcsolatban, de nem tudom kiverni belőle. Házas vagyok, elég rosszul állunk most, de nem csaltuk meg egymást sosem. Normális hogy ennyit gondolok rá? Ezek szerint, ha lenne lehetőség megcsalnám a párom?

márc. 27. 07:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Döntés kérdése, hogy a megtennéd-e. Inkább rendezzétek a problémáitokat.
márc. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Tényleg döntés kérdése. Inkább menjetek párterápiára ha van rá pénz, vagy üljetek le és egymás hibáztatása, egymásra való kiabálás nélkül hallgassátok végig egymást és próbáljatok jobbak lenni, beleélni a másik cipőjébe neki milyen, nincs-e legalább egy kicsit igaza. Aztán lehetne "randizni", újra ismerkedni hiszen változik az ember, szexet feldobni.

Nem éri meg a szomszéddal összebújni mert ő neked csak egy pótlék, hiányolsz valamit és rá vetíted ki.

márc. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Normálisnak gondolom az ilyet. Én is csinálom. Ki nem?

Mostanában nincs olyan, akit így gyakrabban látnék, és vonzódnék hozzá, szóval most nem. De korábban voltak, és később is biztosan lesznek.


Akkor van gond, ha a dolog már nem csak álmodozás. Előbb csak belemész egy kis flörtbe, aztán elbeszélgettek, egyre hosszabban... innentől nehéz a visszaút. Tehát ha fontos a házasságod, akkor nem mész bele, kerülöd. Ami szerintem nem nehéz. Bár helyzetfüggő.. Nekem fogalmam sincs kik a szomszédaim. De egy munkahelyi kollégát már nehezebb lenne kikerülni.

márc. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Hogyha állandóan rá gondolsz és befolyásolja az életed, az már szerintem nem normális és valószínűleg súlyos problémák vannak párkapcsolatodban.
márc. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Normális vagy, viszont egy jó párkapcsolatban ez nem normális. Megéri még a férjeddel maradni? Mi tart benneteket össze? Érdemes küzdeni a kapcsolatotokért, vahy jobb lenne egyedül?
márc. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Én is sokat fantáziálok más pasikról és párom is más nőkről. Ez természetes dolog. Aki azt mondja, hogy nem, az álszent. Főleg egy hosszú kapcsolatban. Mivel szomszédról van szó, nagyon közel lakik hozzád. Ha kölcsönös a szimpi és megbízható a pasi, akkor kipróbálhatnátok a dolgot, míg párod melózik.
márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

#6

Veled szívesen kipróbálnék ezt azt

márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-es, csak nem egy kiéhezett férfi vagy?
márc. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a sokat fantáziál? Én az aktuális páromról is szoktam fantáziálni.:D Viszont nem hiszem, hogy összességében más nőkről többet fantáziálnék, mint róla.
márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

#8

De igen, sajnos.

3 éve semmilyen formában nincs intimitás az életemben(hazudok, magamnak szoktam).

38 éves vagyok

márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!