Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Más is sokat fantáziál valakir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is sokat fantáziál valakiről, úgy hogy házas?

Figyelt kérdés
Leginkább a szomszédomról szoktam, mi lenne ha átjönne és jól megcsinálna. Tök gáz már vele találkozni, hogy mindig ilyenen jár az eszem vele kapcsolatban, de nem tudom kiverni belőle. Házas vagyok, elég rosszul állunk most, de nem csaltuk meg egymást sosem. Normális hogy ennyit gondolok rá? Ezek szerint, ha lenne lehetőség megcsalnám a párom?

márc. 27. 07:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen a feleségem egyik barátnőjéről, de nem is igazán a kinézete miatt.
márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
9%

A nejem barátnője nekem megvolt, nem is egyszer😀

2 évig d.gtunk titokban

márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

Nálam ez fordítva működik, mármint én szingli vagyok, a kiszemeltem pedig házas...

Nagyon bejön és nagyon szívesen kipróbálnám vele az együttlétet - elméletben. Gyakorlatilag békén hagyom... Amíg nem ad egyértelmű jelet felém, mert flört vagy huncut gesztusok voltak már, de semmi több.

márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!