Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek még egy stabil,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még egy stabil, jól működő kapcsolatban is érezhet vonzalmat egyik-másik fél egy harmadik személy iránt?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül megcsalásra gondolok, hanem erős szexuális vonzalomra.

ápr. 2. 01:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Persze. Csak most divat lett alszentnek lenni es anonim is tagadni, illetve bedobni a gerinctelen varazsszot. Ahogy a fotok filterezodtek, ugy a valosag is.

Igen. Artatlanul, artalmatlanul es veszelyesen is, a vilag legtermeszetesebb dolga.

ápr. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vonzalmat igen, annyi hogy a szuperjó kapcsolatban nem lesz rá motivációd, hogy csinálj is valamit, ha nem csak stabil de tényleg jó is. Ha lapos a kapcsolat és unatkozol, akkor igen. Lapos kapcsolatra is lehet használni simán a “stabil, jól működő” kifejezéseket.
ápr. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ember sokszor tarsadalmi nyomas esetleg vallasi okok miatt osszehazasodik olyannal akibe nem volt talan soha szerelmes.. aztan a nagy szamok torvenye szerint osszefut egyszer csak egy olyan szemellyel akire tudat alatt vagyott valojaban es bum jon a kémia ,de hiaba mert a legtobb ember nem meri feladni a stabil biztonagot, nem mer szembemenni a csaladdal,a baratokkal ,az ismerosokkel és legfokeppen nem mer onmaga lenni és ugy elni ahogy o maga akar es azzal lenni akire vagyik. Akkor erzi meg igazan az ember az elet oromet amikor tesz ra masok mit gondolnok .
ápr. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán, nálam mindig létezik ez a krízis helyzet, ha kapcsolatba vagyok. Mivel csak olyannal állok párba, ahol mindkét fél boldog. Most is ez van, nagy a harmónia, nincsenek viták, minden ok, de ettől függetlenül naponta megkívánok mást is, még ha gyengébb külső értékekkel is bír a jelenlegi páromnál.
ápr. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, csak valamiért mindneki titkolja, hogy ez teljesen normális.
ápr. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4 éves kapcsolat, eddig még nem kívántam mást.
ápr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ideje egy férjes asszonyt kívánok, de soha nem lesz közöttünk semmi, még ha kölcsönös is lenne a vonzalom, mert falun nem lehet úgy eltűnni 1-2 órára, hogy valaki ne lásson meg és rögtön beindulna a pletyka.

Amellett családszerető az asszony, és bár felnőtt gyerekei vannak, de nem rúgná fel a házasságát miattam és nem is várnám el, hogy családi békétlenséget szítson múló érzelmekért cserébe.

ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Végre nem a rózsaszín habos-babos álszent rizsa megy… Engem anno az őszinte valoszmert itt lefikaztak, meg hogy nem szeretem a párom biztos. (Egyébként nő vagyok)


Többször éreztem szexuális vonzalmat az évek alatt más iránt, volt köztük nagyon erős is. Ettől függetlenül soha nem csaltam meg a párom. Kapcsolatom neg plane nem dobnam el értük, lol. :D

ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
7- es milyen szépen fogalmazott. Egyébként honnan tudod, hogy múló érzelem?
ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Onnan tudom, hogy minden szerelem, vonzalom elmúlik egyszer, csaknem 50 évem alatt tapasztaltam egyet és mást... 😂
ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!