Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Voltál úgy, hogy végül kilépté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál úgy, hogy végül kiléptél a kapcsolatodból és összejöttél a szeretőddel? Nem volt bizalmatlan a másik fél?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata esetleg ezzel?
2023. márc. 28. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Én nem voltam ilyen helyzetben. De értékelném, ha kilép miattam a kapcsolatból.
2023. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem voltam, de nem is lennék, mert bizalmatlanság lenne köztünk.
2023. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

En a "másik oldal" vagyok. Én voltam a szerető. Miattam hagyta ott az exét 4 év után.

Én nem voltam bizalmatlan. Kár volt.

Szakítasunk után derült ki, hogy az 5 évünk alatt 14 nővel csalt meg kb. Valakikkel többször is....

2023. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Hát igen, kutyából nem lesz szalonna...
2023. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Az egyik félre fog nyomogatni, hiszen mindkettő fél csalfa.
2023. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Aki megtette korábban, az később is meg fogja. Én nem mennék bele szeretői kapcsolatba, nagyon csapda helyzet.
2023. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Appassionato2022 ***** válasza:
54%
Mi mindketten szeretők voltunk, kiléptünk( én magam miatt, ő miattam) és viharos gyorsasággal összeköltöztünk. Jól vagyunk és bízunk magunkban is és egymásban is. A kutya-szalonna dolog meg egy hülyeség szerintem. Előtte- évtizedekig, mióta volt párkapcsolatom- mindig hűséges voltam, és ezután se akarok csalni. Vele viszont csaltam. Az emberek, a viszonyok, a kapcsolatok mindig mások, és nyilván ugyan az az ember más szituban másként viselkedik.Ebből nem lehet komoly következtetést levonni.
2023. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Undoritoak vagytok 7es.
2023. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Voltam ilyen helyzetben. Őszintén nem tudom a választ. Nekünk előtte már volt egy kis történetünk egymással, aztán vége lett, neki lett kapcsolata ami már évek óta tart. De megint találkoztunk és egy kis ideig a szeretője voltam. Ő azonnal elhagyná a nőt értem, ha nem lennének köztünk más akadályok.

Hogy tudnék-e benne bízni? Az más kérdés. Lehet engem is elhagyna másért ha találna "jobbat."


De amúgysem kellene már, ha szingli lenne sem.

2023. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Én szerető voltam. Otthagyta értem a házastársát. Ennek már több éve, de mai napig ott motoszkál bennem, hogy mi van ha engem is megcsal egyszer?


Láttam, hallottam ahogy zsigerből hazudik ha kell (a volt házastársának). Ez azért rémisztő.

2023. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!