Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mitől lehet a párom hajának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet a párom hajának női parfüm illata? Szerintem megcsal..

Figyelt kérdés
Sokat túlórázik, de láttam már a bérjegyzékét amin a túlórák száma is fel van tüntetve, általában egyezik a valósággal ezért eddig nem foglalkoztam vele, de pár napja mikor elmondása szerint túlórázott, női parfüm szagú a hajjal jön haza. Először egy “céges buli” után állított így haza, akkor azt mondta, lehet a kollégája kocsijába volt illatosító aki hazahozta. Azóta akkor van ilyen szaga a hajának ha “túlórázik” amúgy nem. Érdekes, hogy csak a haja veszi be a szagot, a ruhája nem, ami egy kicsit furcsa, de amikor többször is felhoztam, hogy megint parfüm szagú nem tudott rá épkézláb magyarázatot adni, annyi volt a reakciója, hogy biztos a kézkrém szagát érzem amit a kollégái használnak.. Valaki volt már hasonló helyzetben és van erre más magyarázat vagy tényleg megcsalhat?

ápr. 3. 05:40
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát azért ebben már van valami turpisság. Nézz utána. Igazából már nem bízol benne, ilyenkor jön az, hogy csekkolják a telefont, gépet.
ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
De ugyanabban a ruhában megy haza amiben volt reggel? Csak a haja olyan szagú? Nem vetted észre hogy esetleg lezuhanyzott vagy hajat mosott volna?
ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Neked kell tudnod magadhoz vonzani. Az pedig ellenorizgetessel nem megy. Tanulnid kell hozza,h tufd hogy hozdd kozelebb.
ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Még egy önbizalom hiányos nő. Na ezért csalnak titeket rommá, egyébként gratulálok, jól választottál hapsit! :D
ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy megcsal. Lehet attól is, hogy jó viszonyba vannak a kollégákkal, megölelik egymást, ennyi. Láttam már ilyet. Biztos, hogy nem volt a kollegák közt semmi. De azért lehet oka ha gyanakodsz. Járj nyitott szemmel.
ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Irigyellek a problémádért... 😂
ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
Történt azóta valami?
ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sminkeli is magát bizonyos zártkörű rendezvényeken, aztán lecsúszik az ereszen, ha gond van...
ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!