Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ötlet lenne írni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet lenne írni egy régi szerelmemnek, miközben mindketten kapcsolatban élünk?

Figyelt kérdés

Nem volt köztünk fizikailag semmi, de mindketten elég erős érzéseket tápláltunk egymás iránt, csak akkor is kapcsolatban voltunk. Nem igazán volt az egésznek lezárása, a felszínen jóban voltunk, de egyszer csak nem találkoztunk többször.

Most elég elkeseredett vagyok, és mint oly sokszor, megint nagyon hiányzik, holott már nem is ismerem kivé vált azóta. Kérlek titeket, valaki győzzön meg, hogy így évekkel később nagyon nem kellene írnom neki, és valamiféle magyarázatot kérni, hogy benne mi játszódott le akkor.



ápr. 5. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem engedd el a fenébe. Minek keresnéd fel? Van már új élete mindkettőtöknek elmondásod szerint. Vagy max ha nagyon nem bírsz magaddal, próbáld meg. De arra számítsz, hogy ha ő boldog jelenleg, akkor nem fogod érdekelni.
ápr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az elég erősen visszatart, hogy ha boldog, akkor ne piszkítsak bele ebbe, ne okozzak semmilyen félreértést vagy zavart. Szeretném, hogy boldog legyen, megérdemli.

Meg őszintén az is visszafog, hogy nagyon-nagyon fájna, ha egyszerűen figyelmen kívül hagyná az üzenetem, és reális esélyt látok erre is. És egy cseppet sem lennék előrébb.

ápr. 5. 00:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nagy butaságnak tűnik.

Gondolom évek távlatából beszélsz.. minek oda csinálni egy esetleges botrányt?

ápr. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon rossz ötlet. Nem is értem, hogy jutott eszedbe.
ápr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod micsoda játszódik le benned? Boldogtalan vagy és rá vetíted ki, azt szeretnéd, hogy mentsen meg téged. Egyfajta kudarc ő számodra, amin változtatni akarsz, sikert akarsz aratni, csak egy feladat ő számodra, igazi érzések nem kötnek hozzá. A tudatalatti "játszik veled", valójában arra hívja fel a figyelmed, hogy változtatni kéne az életeden. "Túlélési üzemmódban" van.

Szóval szakíts ha párod van, ha nincs akkor meg keress másfajta célt ami elégedetté tesz téged.

ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, sikerült elaludnom, nem írtam neki, és ma tiszta fejjel már sokkal jobb. Teljesen igazatok van egyébként, és ezeket normál esetben én is tudom. Ebben az esetben jó volt idegenektől is hallani.
ápr. 5. 23:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!