Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Honnan tudom ha tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom ha tényleg megcsaltak?

Figyelt kérdés

Fura párom napok óta, rengeteg portált,blogot stb. átolvastam (18) vagyok.

És ezek a oldalak annyira sablonosak. Igazi tettlegességi viselkedésre, jelekre szeretnék felfigyelni.(Tapasztalatlan vagyok, elismerem)Szeretném tudni hogy mivan'. Nem akarok vitát, vagy gyanúsítani. 8 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel és utóbbi pár napba változott meg a jelleme.

Szóval emberek kicsi segítség, honnan tudjam hogy tényleg megcsalt e a párom? (szexuális megcsalás stb.)



ápr. 5. 00:54
 1/5 anonim válasza:
100%

Ezek a jelek lehetnek ha megcsaltak:1)Megvaltozik a viselkedese peldaul nem ugy viszonyul hozzad ahogy elozoleg tette tavolsagtartobb(Ennek mas oka is lehet) es titkolozik nem mond el dolgokat.Vagy esetleg ellensegesebb lesz veled mint elotte volt.2)Az is jel lehet ha fura hivasokat es uzeneteket kap.Peldaul meg itt az is gyanus lehet hogy nem hagyja nyitva a telojat vagy pedig kodolja amit eddig nem csinalt vagy elrejti.Vagy tobbet telozik a megszokottnal.

3)Gyakran megy el valahova es nem mondja el hol volt vagy ebbe is fura dolgok hogy hazudozik hogy itt es ott volt de te valojaban meg tudod h nem ott volt.Kibuvokat keres.

4)Hirtelen megvaltozik erzelmi vagy szexualis viselkedesben.


Igazabol ezek nem feltetlenul jelei a megcsalasnak de elofordulhat.

ápr. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éjszaka közepén írogat, vagy telefonál, egyfolytában magánál tartja a telefonját, sokszor nem elérhető, az eddiginél több elfoglaltsága van.
ápr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ezeket mind észrevettem amiket írtatok, próbáltam finoman beszélgetni vele.Egyedül a hajnali hivasozas nincs. Nem gyanúsan, meg kérdeztem hogy valami gond van. És mondta hogy semmi különös.
ápr. 5. 08:57
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha már a gyanú felmerült akkor rég más dugja
ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok jele van, de mindegyik adódhat több okból és sokszor akkor sem hiszed el ha látod a jeleket. Mert megbízol benne és szereted. Néha még a viselkedese sem változik meg leszámítva néhány pillanatot amikor nem bírja elfedni a valódi érzéseit.

Ha gyanús a párod akkor nem szabad félvállról venni . Nálam csak akkor derult ki amikor rajtakaptam . Nem nagyon voltak jelek es azokra is azt mondtam, hogy hiszek benne és biztos nem csalna meg , de nem lett jo vege.

ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!