Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt hogy megcsaltad a párod?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy megcsaltad a párod? Írj kort is

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért? Írd le a sztorit hogy mi történt

Egy normális válasz szekciót szeretnék nem egymás ócsárolását aki unatkozik és nincs élete az menjen máshova

Írj kort is



márc. 8. 20:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Soha senkit nem csaltam még meg.

Velem viszont már csalta meg a párját nem is egy nő.

Hirtelen 3-at is tudnék név szerint említeni, ha nem egy publikus fórumon lennénk éppen...

38/F

márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne barátnőm és ilyenre vetném magam akkor inkább szakítanék vele, mert én sem szeretném ha megcsalnának és ilyen esetben már elvesztettem az érdeklődésemet az akkori barátnőm felé


17/F

márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló nálam is mint az 1-esnél. Sose csaltam meg senkit, velem viszont csaltak meg valakit. Mentségemre szóljon, hogy fogalmam sem volt hogy a csajnak barátja van, ha tudom, sose tettem volna ezt egy férfitársammal. A sztori vége az lett hogy facebookon megkerestem csóró csávót és elmondtam neki hogy mi történt. A megcsalást semmilyen formában nem tolerálom, és ideges is voltam amiért egy olyan aprócska tény, miszerint barátja van a lánynak elhallgatásra került előttem. Úgyhogy szégyen/nem szégyen, spicliskedtem
márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Volt egy 16 éves lány.. 18 éves voltam... De nem tudtam ellenállni a 13 éves üde frissességének.
márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
szintén mint az 1es: nem csaltam meg senkit, de pl. volt barátnőm is megint lefeküdt velem úgy, hogy már más pasija volt
márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem csaltam meg. Elégedett vagyok a kapcsolatommal, rendesen ki is elégítjük egymást, úgyhogy eszemben sincs félrelépni.

21F

márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Miért pontoztatok le? Kérdés szempontjából abszolút legit válasz. Igen. Jó volt megcsókolni.
márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
#7 talán mert 18 évesen egy 13 éves kislányt csókolgatsz és erre még büszke is vagy
márc. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%
Büszkének nem vagyok büszke, de megtörtént az eset.
márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%

17 voltam, a fiú 19. Első szerelem volt, 2és fél évig tartott, de a vége felé én már nem éreztem semmit, el is mondtam,de ő nem engedett el, próbáljuk meg újra és újra (nem szakítottunk, csak toltuk magunk előtt).

Megcsalás lett a vége, mert valaki nagyon megtetszett, később vele maradtam, szintén évekig, szintén megcsalással lett vége, mert már őt sem szerettem,es ő is vissza akart tartani.

Azt tanultam belőle, ha vége, akkor vége és nem szabad "sajnálatból" a másikkal maradni.

Sok évvel később velem is megtették. Biztos a karma.

márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!