Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak vennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak vennétek?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ha észrevennétek hogy a párotok regisztrált egy társkereső oldalra (ami inkább szexpartner kereső) és egy csajjal szexchatalésbe kezd? Számot is cseréltek hogy viberen folytassák.


És mindezt azért tette mert én túlságosa féltékeny voltam alaptalanul(szerinte ) ezért ha már vádolom akkor legyen is vaj a füle mögött.

Azóta elvileg nem beszél a csajjal de hát ki tudja men yire igaz ez.


ápr. 13. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kuka lenne.
ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
En nem veszem megcsalásnak,ha én is fekszedhetek szeretőket mellé..
ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Juj ez durva. Nem tudom mihez kezdenek. Ha elotte mar meg volt a cirkusz féltékenysegből. Ez durva akkor most tényleg szexchatel. Ez nem jó párkapcsolat. Igaz hogy néha lehet akkora bakloves,hogy aztan teljesen megbanja. Lehet mindketten most egy ilyen baklövést kovettetek el. Vagy mindketten tesztek 1 lépést egymas felé szeretettel,vagy elmérgesedik az egész es ordogi kor lesz belőle.
ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez megcsalás.
ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Neked kell tudnod, hogy mi fér bele. Mindenkinek más az ingerküszöbe.
ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és mehetne a szex partnerkereső csajhoz végleg.
ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem venném megcsalásnak, de elhagynám
ápr. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyértelmű, hogy meg akar csalni. Akkor pedig mindegy, hogy már megtette vagy a közeljövőben fogja megtenni.

Kuka!

ápr. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%

Azért ott van a másik oldala a dolognak, hogy ok nélkül féltékenykedtél.

Én is voltam ilyen kapcsolatban és bizony megcsaltam (csak csók).

Viszont úgy gondoltam, hogy ha már gyanusítgat legalább legyen rá oka.

ápr. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen indokot mondana rá, na ezért már tutti mehetne a jó édes anyjához! Nem elég, hogy sunyi hazug, még rád is veri a balhét, hogy erről is te tehetsz!
ápr. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!