Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak vennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak vennétek?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ha észrevennétek hogy a párotok regisztrált egy társkereső oldalra (ami inkább szexpartner kereső) és egy csajjal szexchatalésbe kezd? Számot is cseréltek hogy viberen folytassák.


És mindezt azért tette mert én túlságosa féltékeny voltam alaptalanul(szerinte ) ezért ha már vádolom akkor legyen is vaj a füle mögött.

Azóta elvileg nem beszél a csajjal de hát ki tudja men yire igaz ez.


ápr. 13. 22:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ez annyira szánalmas!

Nekem is van exem, aki ok nélkül volt féltékeny. Én szakítottam vele. Bizalom nélkül nincs kapcsolat!

Egyébként a kérdező is jobban jár, ha ezt most lezárja. Egyrészt kiderült, hogy NEM ők nélkül féltékeny, tényleg képes a másik megcsalni, és meg is teszi majd. Másrészt ezek után semmilyen bizalom nem maradt. Borítékolható, hogy egyfeszt azon fog stresszelni, hogy kivel és hol van a "párja", neki fog állni nyomozgatni. (Hülye is lenne, ha innentől nem ezt tenné.) Közben azon rágja majd magát, hogy szóba se hozhatja az aggodalmait, meg se kérdezheti, hogy merre volt, mert egyből "kiérdemli", hogy a féltékenység miatt megcsalja ez a díszpinty.

Lehet ezt még erőltetni egy pár hétig, hónapig. De csak tovább fog sérülni. Ez a kapcsolat már menthetetlen.

ápr. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
18%

#9 vagyok.

Szerintem meg az szánalmas, mikor valaki még a munkatársaidra is féltékeny. Egy ilyen ember igenis megérdemli, hogy "félremenjenek" mellette. Persze, szakítani kellett volna, csak még ott volt az a bizonyos "rózsaszín köd".

ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
Nincs olyan, hogy “megérdemli” hogy megcsalják. Mert akkor pont hogy igazolja a gyanút a másik jellemét illetően.
ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szerelmes volt par éve az egyikbe. Randiztak, kavartak. A masikat meg megdugta. Azt igerte nem tart kapcsolatot veluk csak a melo miatt beszelnek. Erre egyre jobb haversag alakult ki.
ápr. 14. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!