Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek szóba kerülhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóba kerülhetek náluk?

Figyelt kérdés

Munkahelyen elkezdtem ismerkedni egy férfival. Furcsa volt, hogy a rajongása csak a munkahelyen tartott, utána pedig csak üzenetben. Sokat nyomoztam utána, de az egész cég előtt felvállalta hogy együtt vagyunk, szóval gondoltam nagy baj nem lehet. Munkatársak se láttak semmi furcsát (utólag kiderült, hogy csak nekem nem szóltak róla...)


Pár hónapig tartott ez, majd átment a kapcsolatunk se veled/se nélküled dologba, szerettük is egymást meg nem is, barátság extrákkal volt már a vége inkább. Hosszban már másfél (!!) évnél tartunk.


Majd a semmiből kiderült, hogy barátnője van, 2,5 éve. Sőt, együtt élnek, sőt, terhes a nő. Kérdeztem, hogy ezt mégis hogyan tudta megcsinálni, de ami a legfontosabb, hogy miért?


Annyi volt a magyarázat, hogy annál a nőnél az elején nem érzett túl sokat, majd én is képbe kerültem viszont úgy érezte belém szerelmes, de a másik nőt nem tudta elhagyni, sok volt a veszekedés, a külön költözés.. Olyankor jött mindig hozzám. De hogy mégiscsak ő hozzá húz a szíve, nem akarja elveszíteni. Mondom ez szép és jó, de x hete terhes a nő, nem érezte, hogy szorul a hurok? Azt mondta, hogy ő akkor sem tudott engem elengedni... És nem tudta mi lesz, pszichopata módon bömbölni tudott csak, hogy milyen rossz élete van, boldogtalan, és hogy valószínűleg az a nő is rommá csalta már, mekkora r.banc, stb. Szóval szappanopera a javából. Mondtam is, hogy ekkora görény ember nem létezik a világon mint ő, és hiába fenyegetett hogy hagyjam őket békén, nyilván ennyivel nem úszhatta meg.


Felkerestem a nőt, hogy figyelmeztessem, aminek túl sok eredménye nem lett, csak az, hogy elvetette a kisbabát plusz miután kipanaszkodta magát hogy mennyire gyanús volt neki minden, meg kivágta a csávót az utcára, felkereste anyámékat hogy megtudja tényleg igazak-e a dolgok. Majd hirtelen ellenem fordult, és újra összejöttek. Pedig én még segíteni is akartam neki az elején, bíztattam, telefonszámomat megadtam hogy hívjon ha tudok segíteni, mert tényleg rohadt sokat panaszkodott, kb együtt sírtunk. Volt bőven bizonyíték is.


Mindketten letiltottak engem, ahol tudtam én is őket, fél éve csönd van, semmit nem tudok róluk. Lenne rá lehetőségem, hogy érdeklődjek, de egy ilyen húzás után szerintem nem meglepő, hogy hallani sem akarok egyikőjükről sem.


Viszont a munkatársaim örömmel számolnak be róla néhanapján, hogy mi van velük, és elvileg most szakítottak, külön költöztek.


Bevallom rengeteg szorongós álmatlan éjszakám volt, hogy még valamikor meg fognak keresni és meg kell védenem magam, sokszor féltem még az utcán is, a környékükön, de szerencsére teljesen el lett vágva minden.

Szerintetek ez tényleg ilyen hamar megoldódott köztük? Vagy feljöhet azért még mai napig is mint vita forrás? Végülis csak fél év telt el... Félek, hogy most ha szakítottak lehet valahogy megint felhozódott az eset, és ki tudja nem-e fognak betámadni. Vagy én lettem túl paranoiás?


ápr. 17. 18:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Mekkora egy balek vagy már ne haragudj, nehéz nem minősíteni, de ilyen magyarázatot ha is be is veszel és ennyi idő alatt nem tanulsz ebből az egészből és még ezek után is velük vagy elfoglalva hát akkor meg is érdemled a sorsod, foglalkozz velük, hogy mi is lehet valójában!
ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

" aminek túl sok eredménye nem lett, csak az, hogy elvetette a kisbabát "


Egy abortusz nem "csak".

ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%
2+ Remélem azzal teljesen tisztában vagy, hogy azzal hogy rábeszélted a másik nőt az abortuszra, ugyan úgy részesülsz abból, ami következménye van, lesz a másik nő életébe. És ez így helyes. Megérdemled.
ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Csak addig szabad mások dolgába avatkozni, amíg abból neked is bajod van. De hogy ők egymással mit csinálnak, az nem a te dolgod. Az ott ért véget mikor kib....tad. Utána már le kell tojni mit csinál a másik.
ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, hogy nem tűnt fel ennyi idő alatt a másik élete, kapcsolata, még a saját nőjének sem rajtad kívül...Nyilván mindketten csukott szemmel jártatok, csak hogy ne kelljen szembesülnötök a valósággal!Szerintem ott rontottad el, hogy bosszúból felkerested a csajt. Így is röhögnek rajtad a kollégáid a hátad mögött, most ezzel a húzással még pluszban lejárattad magad.

Egyébként nem gondolnám, hogy bármennyire is foglalkoznak veled, maximum melóban vagy pletyka tárgya. Ez a két személy valószínűleg régen átlépett rajtad.

ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Itt azért voltak egyéb mélységei is a dolgoknak, inkább mellettem álltak ki az emberek és erre meg is volt az okuk.

De nem akarok belebonyolódni :D

A lényeg, hogy senki nem bánt engem emiatt és nem is nevetnek ki bármennyire is nehéz elhinni. Az tény, hogy sok dolognak nem mentem utána, és lehettem volna okosabb. De nem tudom magam hibáztatni, mert nekem nem jelentett olyan nagy dolgot ez az egész. Egy idő után már tudat alatt is tisztában voltam vele, hogy biztos van nője. De én futó dolgokra gondoltam. Nem olyanra, aki előbb kezdődött mint én, és együtt laknak, és komoly kapcsolat, és terhesség is van. Ott húzott vissza engem is a valóságba, hogy ez nem játék már így. Tehát szórakoztató hogy minden hétvégén összejárunk meg egész nap írogatunk, én már el is engedtem a dolgokat amikor robbant a bomba. Az meg csak rátett egy lapáttal, ahogy a férfi reagált. Tehát az volt a természetes reakciója hogy lehordta a sárga földig a párját, és mindenféle undorító titkot kipakolt róla. Nekem... Szóval érdekes volt az az időszak amikor ezt meg kellett emészteni, hogy mi is történik.


Az abortuszban egyetértek, bocsánat elég lazán fogalmaztam. A lényeg, hogy nem igazán volt tervezett gyerek, és a nő amúgysem akart terhes lenni tehát ez egy jó alibi volt. Ezeket onnan tudom, mert nagyon sokat beszéltem vele.


Amúgy azért, mert most kiírtam egy ilyen kérdést, nem jelenti azt, hogy foglalkoztatnak és nem tudok túllépni. Nekem már akkor sem jelentett túl sokat. Engem maga az eset rázott meg, hogy ilyenen kellett keresztülmenni egy idióta miatt, és magától a stressztől félek, hogy visszajön, ha ők ketten megint ráfeszülnének a témára.

Ha lesz ilyen. Jó esetben tényleg el lett felejtve a részükről. Bár nem tudom, hogy egy nő hogy teszi túl magát rajta. Hiszen nagyon szeretheti őt, ha vele maradt, ellenben nem tudom, hogy akkor hogy bírta ezt mind lenyelni.

ápr. 17. 20:08
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

De ha ennyire nem vagy hibás semmibe az égvilágon, akkor mitől félsz? Engem ha megvezetnek, nem én félek...

Szerintem pontosan tudtál a másik nőről..

ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Az égvilágon semmit nem tudtam... Mint mondtam, sejtettem, hogy talán ismerkedik, vagy valami van, mert túl jó pasi és túl nagy csajozógép hogy beérje a mi barátság extrákkal kapcsolatunkkal. De már engem nem is érdekelt mikor hol merre jár, az ember bele tud fáradni. Ő sokkal jobban ragaszkodott hozzám a vége felé, mint én hozzá.


A nő azzal vádol, hogy mindent kitaláltam, többször meg lettem fenyegetve hogy mindezért még számolni fogunk ha személyesen találkozunk. Nem tudom mivel tömhette tele a pasi az agyát, de már nagyon unalmas volt, hogy ott a sok egyértelmű bizonyíték és mindazok ellenére védenem kellett magam és az igazamat.

A pasinak meg az fájt és vágta a fejemhez, hogy miért kellett tönkretennem a kapcsolatukat, mikor elmondta, hogy mennyire gyenge lelkületű a nő és hogy akár öngyilkosságra is képes... Miért nem voltam rá tekintettel.? Meg hasonló 🌳szságok. (pedig azt még el sem mondtam neki, hogy mennyire elhordta mindennek a nőt nekem a háta mögött) Ő amúgy egyszer keresett azóta engem állítólag valahol, de nem tudom hol és miért, le van tiltva és úgy is marad. Irtózom tőlük.


Szóval volt itt dráma bőven, de utána szerencsére egyik napról a másikra megszűnt.

ápr. 17. 22:53
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

7 "Szerintem pontosan tudtál a másik nőről.."


Telitalálat.

ápr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem hibáztál,ha ez így igaz.És jól tetted,hogy elmesélted a csajnak.Annak a kisbabának a legjobb,hogy nem lett egy idióta apja,meg egy idióta anyja,mert a csajnak se lehetett sok esze,hogy ezek után visszafogadta.Egyformán gázak a javából.A legjobbat tehetted azáltal,hogy megmondtad a nőnek.Én nem foglalkoznék velük a továbbiakban,egyformán kapcsolatfüggő toxikus emberek.
ápr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!