Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a menyasszonom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a menyasszonom ősszel lettünk volna 4 éve együtt már terveztük az esküvőt Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyi volt hogy 1 hónapja megismerkedett egy sráccal a munkahelyén, aztán a hátam mögött találkoztak 2x és csokolóztak...

Amikor a elvitte a cuccait meg beszélgettünk és azt mondta hogy szeret, állítólag azért csinálta mert nem érezte magát szépnek mellettem, és mert nem figyeltem oda rá. Én még azt érzem hogy szeretem és most nem tudom mi tevő legyek.



2023. máj. 21. 16:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem hagyd ott.
2023. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Megfog téged csalni ha élvezed feleségül ugyanúg. Ahelyett, hogy tudatta volna veled, hogy szerinte kevés a rá fordított idő inkább mással smárolt (sőt lehet több is történt), annyit nem értél neki. Akkor te miért hagynád magad továbbra is felszarvazni? Kevés, hogy szereted hiszen ő nem szeret téged és nem is tisztel. Szakíts.
2023. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Ezt mondhatta volna előbb is.
2023. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Nincs jövőtök együtt, szakíts.
2023. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Már szakítottam vele 2 napja, csak egyszerűen azt érzem hogyha jobban megbeszéltük volna a dolgokat lenne rá lehetőség hogy ilyen ne forduljon elő többet.
2023. máj. 21. 16:46
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Majd a következő kapcsolatodban.
2023. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
70%
Ez csak az ami kiderült nyugi az exed egy teljesen mai magyar pi sa
2023. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%

Jól döntöttél, ne rontsd el! Amit mondott, azt jelenti, hogy szerinte van olyan helyzet, amikor félre lehet menni(neki.) Ez a problémamegoldó stratégiája. Pár év(vagy hónap) múlva az is ilyen lesz, ha nem viszed le a szemetet.

Mit akarsz megbeszélni? Majd elmondja, hogy mennyire megbánta(hogy lebukott, a csókot nem, mert akkor nem ment volna vissza másodszorra), meg hogy amúgy is te vagy a hibás. (Ezt meg már megtette.)

N

2023. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Mit lehet ezen megbeszélni, vagy helyrehozni? A megcsalás előtt kellett volna, most már késő.Ugyanúgy félre fog lépni, hiába teszed ki a lelked neki, aki megcsal egyszer a legtöbb esetben megteszi többször is. Akkor minek mennél önként bele mégegyszer?
2023. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%
Örülj neki hogy nem vetted el feleségül a kis ribit. Mákod volt hogy időben kiderült a valódi énje,az ilyentől semmi jóra nem számíthattál volna egy házasságban. Amit mondott neked azt azért mondta hogy mosdassa magát meg próbált még kicsit manipulálni,tiltsd mindenhonnan.
2023. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!