Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálja ezt egy férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy férfi? Szerintetek is megbocsájthatatlan?

Figyelt kérdés
Háromgyerekes családapa, a legkisebbik fél éves. Hónapok óta szerepel több társkeresőn, szexpartnert keres. Legszívesebben elmondanám a feleségének, mert sajnálom, mint nőt, de nem fogom, mert semmi közöm hozzá. Ha megvan mindened, szerető feleséged, gyerekek, szép házad, akkor miért kell kockáztatni ezt az egészet? Vagy csupán ennyire gerinctelen férfiak is vannak?

ápr. 18. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Úgy látszik mégsincs meg mindene.
ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom a 3 gyerek mellett, rá nem jut elég idő. Nincs elég szex. Sok oka lehet. De jól látod, ez nem a te dolgod. :)
ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem látsz bele az életükbe. Pl. nem tudod, milyen a szexuális életük. Egyáltalán van-e.

Az is lehet, hogy már eddig is rossz volt a házasságuk, a harmadik gyereket egyikük sem akarta, csak a CSOK-ot aláírták, ezért nincs mese: az asszonynak szét kellett raknia a lábát, a férjnek meg behatolnia, mert különben olyan büntetőkamattal kellene visszafizetniük a támogatást, hogy mindannyian hajléktalanok lennének.

ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom csak szex nincs.
ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Kik ő neked?

Miből gondolod, hogy nincs ez megbeszélve köztük?

ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Na ha már CSOK meg 3 gyerek: Itt meg lehet nézni, hogy kik azok a palimadarak, akik pontosan épp egy ilyenbe akarnak belemenni önként és dalolva: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


az egyik azzal érvelt, hogy náluk nem a szex az alapja a kapcsolatnak :) komoly összeget tennék rá, hogy néhány év múlva ő is valamelyik társkeresőn nyomja majd :)

ápr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6, jajj mi minden nap szexeltünk a férjemmel pici baba mellett is, mégis viszonya volt mással. Egyszerűen ez a házasság, család, hatalmas boldogság több gyerekkel is, ezek hatalmas kamuk.
ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

Hát igen.

Pl. Magyar Péter és Varga Judit házassága. 2021-ben dec.26-án készült vele egy interjú, ahol elmondta, milyen szép az ő karácsonyuk. Dec.29-én Gulyás Gergelynél voltak vendégségben, ahol Varga ittasan már jelenetet rendezett a férjének. Majd másnap (dec.30.) el akarta vinni a gyerekeket úgy, hogy azt se mondta meg a férjének, hova viszi, meg azt sem, hogy mikor jönnek haza.


Szép családi idill 3 gyerekkel - ennyit erről.

ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#7, 6-vagyok teljesen egyet értek, csak nem értem, hogy ezt most milyen indíttatásból mondod nekem :D
ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az áltazatt felhozott kommentre reagáltam, hogy egyetértek veled.
ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!