Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálja ezt egy férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy férfi? Szerintetek is megbocsájthatatlan?

Figyelt kérdés
Háromgyerekes családapa, a legkisebbik fél éves. Hónapok óta szerepel több társkeresőn, szexpartnert keres. Legszívesebben elmondanám a feleségének, mert sajnálom, mint nőt, de nem fogom, mert semmi közöm hozzá. Ha megvan mindened, szerető feleséged, gyerekek, szép házad, akkor miért kell kockáztatni ezt az egészet? Vagy csupán ennyire gerinctelen férfiak is vannak?

ápr. 18. 13:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Mostanábban jött rá, mit jelent a család, a felelősségvállalás, de ő ebből nem kér.
ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%
Nincs meg mindene. Hiányzik a gerince.
ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Én ha nem is személyesen, de névtelen címről elküldeném a feleségnek a screen shot-okat. Ha az én férjem csinálná ezt, én szeretném inkább tudni.
ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
Én tudni akarnám, ha én lennék a feleség.
ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!