Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon most megcsalással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most megcsalással lebukott a férjem?

Figyelt kérdés

Nem tudom megvan-e nektek a liliomnak mint vágott virágnak a szaga/illata. Virágboltokban lehet érezni, meg ballagásokon, stb. Elég intenzív virágszag, szemben más vágott virágokkal, mint pl. a rózsa amit adni szoktak csokorban, szagtalan.

Na és a minap bepattok a kocsiba, elém jött a férjem autóval. Azonnal éreztem félreérthetetlenül, hogy itt bizony virágbolt szag van, nagyon erős liliomszag. Tagadta hogy érezné, aztán lehúzta az ablakot hogy kimenjen, amit érzek. Még találtam is is ilyen barnás port az ülésen, az a liliom virágpora, mindent befog.

Tudtam, hogy kamuzik, de azt hittem lehet nekem lesz meglepi, vagy ilyesmi. Nem kaptam liliomot, és meg is feledkeztem róla.

Fú, aztán nézem a Facebook napját egy nőnek, aki szingli, és közös ismerősünk... A napjában 3 nagy szál rózsaszín liliom, száranként 3 virággal... Az a 9 virág simán csinálhatta a szagot a kocsiba! És a liliom azért nem az a gyakori ajándék, mint a rózsa. Soha más napjában nem láttam még liliomot, vagy nem emlékszem rá. Gondoljátok, azzal a nővel csal, a férjemtől kapta a csokrot? napjába nem írta, honnan van, csak befotózta, meg szív matrica.

A kép illusztráció, ha valaki nem tudná mi a liliom.

[link]


ápr. 20. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg/fizikailag/érzelmileg & fizikailag hűtlen hozzád.
ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Mi ezt honnan tudnánk?

Beszélgess el a férjeddel.

ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Elhidegült tőled, kevésbé jártok el programozni, kevesebb a szex, több a vita? Sokat kimaradozik, csúnyábban beszél veled? Takarja a telót, egyszerűen másképp viselkedik mint szokott? Akkor valószínű, hogy megcsal.
ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden elképzelhető, de itt most senki sem lát oda, hogy mi történt valójában. Nyomozd ki, aztán okosabb leszel.
ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Mit keresel még mellette?
ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A nőt kérdezd meg kitől kapott virágot, ha zavarban van, nem mer rád nézni, de mondjuk a férjeddel nagyon jól megvannak akkor lehetséges.
ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján van okod feltételezni, hogy csal, de a te férjed, te ismered, hogy változott e valamit mostanában. Azért szerintem ilyen esetben mindig vannak jelek a viselkedésében is.
ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Occam borotvaja szerint, ha egy dologra tobb magyarazat is letezik, akkor mindig a legegyszerubb az igazi. Ez bekem pofonegyszerunek tunik, eleg szovevenyes sztorival lehetne masik ertelmezest adni az altalad tapasztaltaknak. Konkretan hulyenek neznek, te pedig bizonytalan vagy, pedig ennyiert egy bunugyben mar vadat emelnek, a kozvetett bizonyitekok alapjan, es beidezi a gyanusitotatt, hogy igazoljon alibit es adjon koherens vallomast. A tagadas ide mar keves.
ápr. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezek a válaszok nem segítenek, viszont, ilyen kevés info birtokában nehéz is kideríteni a valóságot. Bármilyen jelentéktelen dolog előfordulhatott, mondjuk a férjed elvitte a kollégáját, kolléganőjét a következő sarokig…

A lényeg, hogy maradj objektív, ne kezdj el kombinálni, gyanúsítgatni. Mérd fel a terepet.

Ha mély érzéseket tápláltok egymás iránt, és őszintén, nyíltan beszélgettek az érzéseitekről, akkor megtudod vele beszélni, csak teremts megfelelően meghitt alkalmat.

Ha érzelmileg zárkózott a párod, akkor kezdd el figyelni a reakcióit, kérdéseit, válaszait, egyszóval a mindennapjait, és, ha tévúton jár, előbb, vagy utóbb ellentmondásba keveredik. Türelem játék.

Sose ess neki, puszta gyanúsítgatással, kézzelfogható bizonyíték nélkül, mert visszafelé sülhet el a dolog.

Mind ezzel párhuzamosan, tarts önvizsgálatot, abban a tekintetben, hogy Te, mindent megtettél e, hogy boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban éljetek? Próbálj meg kívül állóként tekinteni a kapcsolatotokra, és próbáld objektíven meglátni, hogy ki, mit tett bele, abba a bizonyos közös szeretet ládába.

ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hála égnek sikerült kimagyaráznia. Tegnap este hozott nekem egy csokor liliomot, és mondta, korábban is vett egyet, csak aztán anélkül hogy benézett volna a hátsó ülésre, megszokásból bevágta a sporttáskáját, és hát szarrá törött a korábban vett liliom. Kidobta, és inkább nem mondott semmit, meg azért tagadta hogy volt, mert pótolni akarta, és hogy legyen meglepi.

Most itt van mellett karnyújtásnyira a tegnap kapott csokor rózsaszín liliom, annak illatfelhőjében ülve írok ide. Számomra ezzel kimagyarázta a dolgot. Tényleg mindig a hátsó ülésre vágja be a sporttáskáját, és ott találtam a virágport, hátul. Tehát a sztorija stimmel...

Lehetne az is, amit korábban kombináltam, hogy a közös ismerős szingli nőnek vitte, mert megcsal vele, és most alibiből találta ki ezt a sztorit és vett egy csokrot nekem is... Nagyon hasonlít az én csokrom meg a nőjének a napjában lévő... De szeretnék nem ebben a kombinált sztoriban hinni, hanem abban, amit a férjem mondott, végülis összeáll a kép.

Az háttérinfó, hogy amikor nekem ő valami alkalomból virágot vesz, az rendszerint rózsa, mert neki az tetszik, de tudta rólam, mert már említettem, hogy a liliom az egyik kedvenc virágom. Tehát stimmelhet az a sztori is, hogy látott liliomot, és gondolta na akkor meglep vele, ha már szeretem és alkalomból általában rózsát vesz. Mert ezt is mondta, hogy azért vett nekem liliomot, mert tudja hogy szeretem de sose azt hoz, és most ki volt téve a boltban.

Hát, nem tudom. Remélem, nem vagyok naiv feleség, de nálam most igazolta magát... És nagyon szép csokor...


Annyi, hogy tervezem a közös ismerős nőt megkérdezni, kitől kapta a virágot, meg tudja-e esetleg, hol lett véve, mert lehet pl. ugyanabban a boltban, és akkor azért is hasonlít, meg azért egyszerre történtek ezek a csokor ajándékozások, nekem a férjemtől, neki egy rejtélyes személytől. Lehet pl. randizik, és akkor már nem is annyira szingli, és attól kapott virágot. Remélem, nem a férjemtől...

ápr. 21. 10:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!