Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom kiverni a fejemből....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiverni a fejemből. Felkereshetem? Feleségétől már elvált.

Figyelt kérdés

Volt egy kaotikus szeretői viszonyom egy férfival.

Brutális volt köztünk a kémia, én még soha életemben nem találkoztam ilyen férfival, aki ennyire szex orientált lenne. És oda volt értem...


Viszont bizonyos okok miatt lelepleztem őt a felesége előtt. Az én részemről voltak érzelmek is akkor. Így elég csúnyán ért véget a kapcsolatunk, lehet bírálni, hogy szép dolog volt vagy sem, de az én lelkem így nyugodott meg.


Viszont azóta eltelt másfél év, és úgy hallottam elváltak, mert utána történt még egy megcsalás. Most nem tudom, hogy van-e valakije, de egyre jobban hajt a gondolat, hogy megkeressem. Tudom, hogy mennyire nem tud élni testiség nélkül, és bármilyen vita is történt köztünk, a szexuális kötődés mindig megvolt. Tehát pl. Mikor lelepleztem mindent, eljött hozzám visszaadni néhány cuccomat, kígyót békát kiabáltunk egymásra, de még annak a találkozónak is szex lett a vége. Másnap is felhívott részegen, hogy nem akar felőlem többet hallani, hogy így elrontottam mindent... Viszont a végén azért benyögte sírva, hogy iszonyatosan fogok neki hiányozni azt azért tudjam.


És én is szingli vagyok most. Ha választanom kéne, hogy kivel legyek ilyen viszonyban, csak őt választanám. De lehet, hogy gáz, és kiröhögne. Azért mégiscsak eltelt 1,5 év... Tehát lehet, hogy az elején még úgy érezte hiányzom, de biztos meghurcolta a válás és sok bosszúságot okoztam ebben az időben. De amilyen szinten vonzódott hozzám, szerintem az nem múlik el csak úgy. Konkrétan istenített mindig.


Szerintetek próbáljam meg? Vagy ha annyira akarna ő keresne engem?


Nektek van hasonló sztoritok?


ápr. 20. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Keresd fel nyugodtan, majd tudatja, hogy vevő-e még szexelgetésre veled.
ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki leleplezne csak azert, mert beledoglik, hogy nem valok el miatta, en valas utan sem allnek vele szoba.
ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom neked beleférne, hogy más nők mellett te beléd is beléd mártja úgyhogy nyugodtan írj rá lehet szakít időt rád a többi mellett.
ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem állnék veled szóba. Aki ekkora szám az ágyban az bizonyára talál magának partnert rajtad kívül is, de próbáld csak meg nem veszíthetsz semmit.
ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
van még lejjebb?
ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"elég csúnyán ért véget a kapcsolatunk ... Most nem tudom, hogy van-e valakije, ... És én is szingli vagyok most.

Hagyd békén.

Majd ha nagyon akar, megkeres. De ezek után nem hiszem.

ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel szakembert, mert ez beteges...
ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

A kérdező egy felmosórongy, nincs értékrendje, nincsenek erkölcsei, nincs önbecsülése, nincsenek benne érzelmek. Egy aljadék, csak a legprimitívebb cselekvésre képes ami a bosszú és a szex.

Mindig csak szexre fogják használni a férfiak ha nem változtat önmagán. Másra sajnos ezidáig nem is jó.

ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Megkeresheted, max elküld a francba. Lehet hogy ő se jó, de te is megérdemelnéd. Én is voltam már nem egyszer szerető, de bármit is ereztem, sose tettem volna ilyet.
ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez a leleplezés szerintem tönkre vágott mindent. Azért ezen gondolkodj el.
ápr. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!