Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon megbántottam valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon megbántottam valakit (aki azelőtt ettől sokkal jobban megbántott engem), akkor felkereshetem?

Figyelt kérdés
Vagy szabad ezt? Nagyon letoltam, és embertelenül kiakadtam rá.
2015. jún. 13. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Embertelenül miért akadtál ki rá?:D
2015. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze volt okom rá, mégis, azt hiszem, nagyon túllőttem a célon.
2015. jún. 13. 14:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Saját bőrömön tapasztaltam,hogy ilyesmit csak akkor szabad tenni,amikor már lenyugodtatok,és valamennyire begyógyultak a sebek.A múltat nem tanácsos feszegetni,maximum ha már valamennyire túl vagy rajta.Annak nincs értelme,hogy marjátok egymást valakivel,vagy veszekedjetek,mert hidd el,általában az a vége.Jobban jársz,ha először félrerakod a sérelmeidet.
2015. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy érzed. Ha tényleg nagyon csúnyán bántál vele, akkor kérj tőle bocsánatot, mégha jogos is volt. Ha lelkiismeret furdalásod van miatta, bánt a dolog, akkor tedd meg. De ha tényleg megérdemelte, akkor ne bánkódj miatta. Gondolom csak hirtelen felindulásból bántál úgy vele, ahogy, és már ülepedtek a dolgok benned. :)
2015. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Ne!Felejtsd el. Nincs szükséged olyanra,aki megbántott.
2015. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
2 Na mesélj kérdező, miért léptél túl a célon?:D
2015. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
olyat mondott biztos neki amit nem lett volna szabad. volt már nő aki engem is leoltott, mert ráírtam miújság. azthiszem ez talán azért volt, mert a szemezgetési ellenére nem adtam neki lapot ezért berághatott rám- hülye pitsák
2015. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Felkeresheted, törvény nem tiltja. De hogy érdemes-e...
2015. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pont a múltkor csináltam ilyet, és azt mondta nekem, hogy nagyon megbántottam, nagyon rosszul esett akkor neki, és többé nem tudna megbízni engem... De azért egy próbát megér.
2015. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 omba ***** válasza:
100%

Alapvetően jó az, ha az ember próbálja elgereblyézni a buckákat.

Lehet ős is ezen töri a fejét, az ő korábbi bántása miatt.

Szerintem, ha ennyire eszedbe jutott már, akkor jobb ha megpróbálod, - veszíteni nem lehet semmit, ha meg nem tudtok ezen túllépni, akkor is meg lehet az a jó érzésed, hogy megpróbáltad.

2015. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!