Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért izgat hogy egy férjes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat hogy egy férjes nővel legyek együtt?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem illene, de többször is eszembe jutott mostanában hogy milyen lenne titokban egy férjes nővel együtt lenni. Vajon miért? Elítélendő gondolat?

29F



ápr. 21. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mas felesege edesebb ;)
ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a problémás dolgokkal nem kell szembenézned és csak a babért kell learatni
ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolat szintjén nem elítélendő, de ha a szeretője lennél férjes/foglalt nőknek az már teljes mértékben az ugyanúgy mint ő rájuk nézve is. Egyszerűen a megcsalás/szeretői visszony gusztustalan.
ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Vmi ego lehet. Legalábbis azokban a pasikban akiket en ismerek.

Hizlalja az egojukat hogy ő egy nagy ő nél is jobbak, a legeknél is akihez hozzáment a nő, sok esetben még azt is hallani akarják hogy bánják azt, hogy a gyerekük nem tőle van hanem a férjétől.

Egyfajta egohízlalás.

ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A nők ezt része is a foglalt pasit érzi csak kihívásnak, úgyhogy..
ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem elitélendő,engem is izgat.
ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélem el. Igazából úgy vagyok ezzel, hogy ha nem velem dug félre, akkor mással fog, ergo hülye lennék, hogy kihagytam.
ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Engem is izgat és azért, mert semmi kihívás, izgalom nincs abban, ha szingli nőt szédítesz.

Ellenben egy férjes asszonyt megszerezni kicsit macerásabb, ráadásul jó érzés, hogy engem választott a férje helyett és elengedte a hűséget stb.

Miattam.

ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgat és örülnék, ha rátalálhatnék egy ilyen nőre.
ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!