Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az emberi faj szexuálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberi faj szexuálisan alapból nem monogám, csak a társadalmi, erkölcsi és vallási normáknak való megfelelési kényszer miatt eröltetjük ezt magunkra, ennek pedig egyenes következménye a megcsalás. Ezzel ki mennyire ért egyet?

Figyelt kérdés
Egy válaszadó irta ezt,és kiváncsi vagyok ki mit gondol erről.....Szerintem hülyeség. 29N
ápr. 22. 09:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Aki utálja a férfiakat, az nem dug velük hanem otthon kesereg meg undorodik tőlük és semmilyen kapcsolatot nem keres velük egyáltalán. A nők nem úgy működnek, hogy rühellik a férfiakat de a fsz azért kéne. Nem, nem kell, alapból akkor sem, ha nem utáljuk őket, csak azé az egyé aki épp érdekel, ha nincs ilyen akkor nem szoktunk a másik nemen gondolkodni.
ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
65%
A szerelem monogám. A szerelem fél-3 év alatt elmúlik, utána szeretet, elmélyült kötődés marad, ami érzelmileg nem monogám. A monogám kapcsolat fennmaradása már valóban egy társadalmi elvárás és az egyéni szükségletek, stb..
ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
64%

Én egyetértek. Családos férfi vagyok. Lennének most is lehetőségeim, amikkel nem fogok élni. De nem azért mert nem kívánnám! Mert amúgy mocskosul akarnám a csajt, aki írogat nekem. Fiatal bájos feszes testű.

Mégsem fogok vele lefeküdni, mert van családom.

Viszont ez már ugye TUDATOS döntés. Hogy nem fekszek le vele, mert akkor elveszíteném a páromat, a gyerekemet, a lakhatásomat, mindent.

De ÖSZTÖNÖSEN szívesen megtenném. Ha tehetném, már rég dugtam volna vele.


Hát ilyen ez a popszakma... sajnos.

ápr. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"Mert amúgy mocskosul akarnám a csajt, aki írogat nekem. Fiatal bájos feszes testű."

Álmodik a nyomor... szokták mondani. 🤣🤣

ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!