Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az exem jobban odavan értem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem jobban odavan értem, mint a barátnőjéért?

Figyelt kérdés

Én szakítottam vele még hónapokkal ezelőtt, mert kifelé kacsintgatott a kapcsolatból. Megcsalni nem csalt meg, de mással flörtölt. Szerelmes voltam ebbe a férfibe, sajnos a mai napig nem közömbös számomra, ennek ellenére nem tűröm, ha semmibe vesznek és megaláznak, úgyhogy szakítottam. Letiltottam mindenhol, szinte könyörgött, hogy hadd maradjon az életem része, annyira fontos ember lettem számára (😂) haha jó vicc. Szakítás után eltelt kb 2.5 hónap, amikor véletlen összefutottam vele. Ekkor nagyon közvetlen és barátságos volt, megkért, hogy oldjam fel a tiltás és találkozzunk. Feloldottam, de találkozni nem akartam. Elkezdtünk hébe-hóba beszélni, majd egyszer csak áthívott magához. Átmentem, de ekkor én már nem akartam tőle semmit (annak ellenére sem, hogy érzéseim voltak felé) kizárt volt, hogy lefeküdjek vele. Tök jól elbeszélgettünk, majd egyszer csak megcsókolt. Megkértem, hogy ezt többet ne, megmondtam, hogy nem akarok tőle semmit, soha többet. Késő volt már, úgyhogy nála aludtam, végig összebújva voltunk, rám fonódott teljesen, fogta a kezem. Rá pár napra megint találkoztunk, nem volt semmi köztünk, csak megint összebújva aludtunk, nem próbálkozott be az utóbbi alkalom után. Eltelt kb 1 hónap, amikor megint áthívott magához, itt megint megpróbált megcsókolni, de elhúzódtam. Ugyanaz a sztori, mint előtte 2x, összebújtunk, aztán mentem szépen haza. Ezután az eset után kiderült, hogy amúgy neki barátnője van, ezt ő mondta, amikor rákérdeztem. Az a legszebb az egészben, hogy amikor először átmentem hozzá, neki akkor már minimum 1 hónapja barátnője volt, és úgy smárolt le, majd bújt hozzám + 2 másik alkalommal is. Amikor legutóbb megpróbált megcsókolni, már 2 hónapja kapcsolatban volt. Számomra ez gyomorforgató, úgyhogy megint megszakítottam vele minden kapcsolatot.

A kérdésem az lenne, hogy amikor kifejeztem neki egyértelműen, hogy nem lesz köztünk se szex, se semmi, akkor utána miért foglalkozott még velem, hívott át magához és bújt velem össze, amikor mindvégig barátnője volt?



ápr. 22. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudtad, hogy az összes nárcisztikus fazon egykaptafa?:D
ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Mert egy p.. Cs
ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig összejársz vele, nem fogod tudni lezárni ezt a kapcsolatot.
ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Exem hasonló. Ne talizz vele, ne adj neki energiát.
ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Túl kéne már azon jutni, hogy legyezgeti a hiusagodat, hogy állandóan hívogat. Döntsd el h mit akarsz, ha izelni akkor vállald fel.
ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyértelmű, hogy ha beadod a derekadat, akkor még bepróbálkozik, hogy legyen egy-két "menet"? Miért foglalkozol vele, ha szerinted gyomorforgató amit csinál? Hagyod magad visszarántani. Ha eldöntöd magadban, hogy ennyi volt akkor ne feszegessétek a határokat. Tudod úgysem fog változni, ráadásul barátnője is volt egyik alkalomnál. Ne kergesd magad hiú ábrándokba hogy ez azért volt mert Te vagy a kulonleges ember szamara, mert nagyot fogsz csalódni.

És mindenféle rosszindulat nélkül írom ezt.

ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"miért foglalkozott még velem, hívott át magához és bújt velem össze, amikor mindvégig barátnője volt"


Mikor párkapcsolatban voltál vele flörtölt mással. Miért gondolod, hogy számára akadály más nővel is együtt lenni, miközben van barátnője?

ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

"Az exem jobban odavan értem, mint a barátnőjéért?"


Dehogy van, csak szeret egyszerre több vasat tartani!


"nem tűröm, ha semmibe vesznek és megaláznak, úgyhogy szakítottam."



"Az a legszebb az egészben, hogy amikor először átmentem hozzá, neki akkor már minimum 1 hónapja barátnője volt, és úgy smárolt le, majd bújt hozzám + 2 másik alkalommal is. Amikor legutóbb megpróbált megcsókolni, már 2 hónapja kapcsolatban volt."


Tehát a 3./4. hónap környékén már több is történt volna, lehet szex is ugyanis te szeretnéd, hogy te sokkal többet érj neki mint a barátnője.


Nos, ebből csak annyi derül ki, hogy mégse becsülöd meg saját magad hiába nem feküdtél le vele és kérdeztél rá van-e párja.


Igazság szerint többé nem kéne vele tartani a kapcsolatot semmilyen formában mert nem tart senkit se fontosabbnak a farkánál.

ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kaphatja be egyből a fagyit majd elnyalja apránként.

Ideje van, vevő vagy rá ezt látta abból, hogy vele alszol.

Eddig se okozott neki ez gondot többnek tenni a szépet.

ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazi kispöcs. Végleg rázd le, mert lerág majd mint a sáskák. :D
ápr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!