Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszútávra lehet tervezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávra lehet tervezni egy olyan férfival, aki állandóan társkeresési problémákkal küszködött és nem volt még barátnője? Jobban megfog becsülni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Hát nem hiszem. Az ilyenek mindig zűrösek. Ha egy férfi nem kell a nőknek, annak oka van.
2021. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyénfüggő, nekem se volt barátnőm, de időközben megoldottam a lelki problémáimat és a mostani ismerkedések során a nőktől kapott visszajelzések alapján érettebb és normálisabb hozzáállásom van férfi-nő kapcsolatok terén, mint sok, nálam "tapasztaltabb" férfinak.
2021. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit nehezen érsz el, jobban megbecsülöd.
2021. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Csak ennyiből nem lehet megállapítani, hogy érdemes-e vagy nem. Lehet simán peches és lehet az a típus, akinek azért volt eddig csak kudarca, mert vállalhatatlan személyiség / vállalhatatlanul viselkedett. Ha mellette ilyen "fú, k...a r...c minden nő" típus, akkor offolnám, egyéb esetben adnék neki egy esélyt.
2021. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen csávó vagyok. Valszeg igen jobban meg fog becsülni. Kivéve ha 3bites agyú vagy kancigány, mert akkor csak sexet keres, és keresett is az eddigiekben.
2021. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Ramiz ***** válasza:
68%
Lehet, ez önmagában nem kizáró ok szerintem. Nem tudhatod, mi volt a múltjában.
2021. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért nem volt még barátnője, mert mindig kioffolták mert nem volt még barátnője...
2021. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy fog megbecsülni! Az ilyenek mind agyilag zoknik! Csak egy k..rva nagy gondot veszel a nyakadba!
2021. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%

Kerdezd meg tole, hogy tudja-e mi a kulonbseg a megfog es a meg fog kozott :)



37F incel

2021. júl. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

"nem volt még barátnője"


lehet neki nem a mennyiség a célja és nem attól lesz merev a cerka, ha minden nővel összejön. lehet.


Amúgy ítélkezés helyett beszélgess vele. Miért nem volt, miért volt problémája blabla. Nagyon sok kommunikáció lehet ha idegenektől kérdezed ezt és NEM TŐLE.

2021. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!