Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat, csak akkor marad velem, ha felmondok a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszabb folyamat eredménye volt igazából, mert mindig féltékenykedett a főnökömre, állandóan rosszindulatú megjegyzéseket tett rá, a munkahelyemre, a munkámra. Az, hogy lépjek ki, már korábban is téma volt, de akkor nem volt oka ezt kérni, azon kívül, hogy tényleg rengeteget dolgozom (ez az első munkahelyem).


Pénteken és szombaton volt egy konferencia, ahová mindenki ment az irodából, oda már úgy mentem, hogy a barátommal össze voltunk veszve, a telefont sem vette fel, vissza sem írt. Úgy, hogy tudja, ez a silent treatment engem rettenetesen megvisel, egyszerre vagyok ilyenkor dühös és tehetetlen, hogy nem tudjuk rendesen kommunikálni a problémát egymás felé.

Iszogattunk, beszélgettünk a vacsora után, és igen, megéreztem az alkoholt, mert éhgyomorra ittam (nem voltam vállalhatatlanul részeg azért). A vége az lett, hogy a főnököm szobájában aludtam, de csókon kívül más nem volt.

Tegnap elmondtam neki, kiakadt, nem is jött haza, egy barátjánál maradt. Ma beszéltünk, igazából azt hittem, a dolgait akarja elvinni, de mondta, hogy nem akarja ezt a 4 évet csak úgy kidobni az ablakon, szerelmes belém, de efelett nem tud csak úgy szemet hunyni, és értsem meg, hogy akkor ad új esélyt kettőnknek, ha felmondok, még a héten.



Ez így fair ajánlat? Mi van, ha meggondolja magát, aztán itt leszek kapcsolat és munkahely nélkül?


ápr. 22. 23:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Nem szerelmes, már régóta féltékenykedik, bánt és zsarol.

Ez ennyi volt.

ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Szakítani kéne, rángat téged mint egy bábut.
ápr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
99%
Egyikőtök sem normális, mit kerestek egymás mellett??
ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, eszedbe ne jusson felmondani. Menjen csak a francba a "barátod".
ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Te tulajdonképpen miért akarasz kibékülni ezzel az emberrel?
ápr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Ettől az embertől el kell köszönni kérdező-csak nyersz vele. Mennél távolabb, annál jobb-számodra.
ápr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
A pasidat dobni kéne mert itt a remek lehetőség hogy közelebbi kapcsolatba kerülj a főnivel aki majd egyengeti a karrieredet a későbbiekben.
ápr. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Kuka ez a kapcsolat és váljatok szét igy nyugodtan dughatsz a főnököddel.
ápr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Otthagynám a francba az ilyet. Neked meg kicsit megkéne tanulnod mértékkel inni,és hűséget gyakorolni. Ha az vagy amúgy,csak ez a pasi hozta ki ezt belőled,akkor ne haragudj.
ápr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Aki szerelmes nem így viselkedik.
ápr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!