Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha a pasitok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a pasitok a szemetek láttára kezdene el flörtölni egy közös ismerőssel?

Figyelt kérdés

Tehát az utcán találkoztok, vagy egy rendezvényen és ott kezdené el ezt tenni előtted. Megoldanád egy frappáns válasszal?

Mit tennél, ha a pasi “csak” szerető státuszban van melletted?

Nagyon fontos, hogy az orrod előtt történik és ott kéne valami frappáns megoldás.



#flört #Másik előtt
ápr. 23. 06:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha a szeretőd akkor ne érdekeljen. Ha a pasid ténylegesen, akkor meg beszélj vele. Ha az sem akkor dobd ki. De szeretőként ilyenen nem háborodhatsz fel. :D Pont ezért szerető. Mert nem akar elköteleződni melletted.
ápr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Hogyha első alkalom és egyébként nagyon jó a kapcsolat akkor megbeszélném. Egyéb esetben az esemény után szakítanék.
ápr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
2.-hoz: Szeretői kapcsolatot átolvastam, nem lennék ilyen státuszban, mert akkor semmi közöd kivel mit csinál, hiszen csak lyuk vagy számára.
ápr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Ez bármilyen kapcsolati státuszban iszonyú bunkóság! Nem lyuk vagyok, hanem ember. Ez egy nagyon hibás attribúció!

Ami engem érdekel, hogy az adott szituban mit tennél, nem utána! Akkor, amikor helyzet van! A megbeszélés akkor nem opció, csak utána

ápr. 23. 07:19
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Kapcsolatban lelépnék és átgondolnám a jövőnket. Annál nagyobb taplóság nincs, ha mellettem, nyíltan...

Szeretői viszonyban vagy barátság extrákkal viszonyban nem lenne hozzá közöm.

ápr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
11%

Figyelem elterelés.

Vagy kerdezek tole vmit amin gondoljodnia kell válaszolni.

Vagy leesik egy pohár kiborul a mogyoró. Vagy hirtelen nagymozgások pl előre dobom a hajam meg hátra, vagy felállok az asztaltol csak megigazitani a kabátot a fogason, vagy strandon beleugrok a vizbe, vagy a csajjal kezdek beszelgetni, vagy elkezdem oattogtatni hogy nem tetszik a szivoszálam hozzon más szinűt vagy simán tüsszögök köhögök vagy a társaság vezetest átveszem poenkodok de szoval magamra vonom a figyelmet.



De ilyenkor higgadtnak/ fakírnaj kéne lenni. Ami nekem sokszor nem megy, hanem csendben végigmozizom az egészet szonoruan, es vagy kidobom utána vagy szóra se méltatom mert ezen mit beszéljek mégis? Titokban keresek más pasit, addig meg szamár csak.

ápr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Én meg arra gondoltam, hogy szépen mosolyogva lejáratnám…. Hogy ‘

“Én indulnék tovább, nincs időm megvárni, amíg a fiatalember befejezi az udvarlást…. Bár ismervén őt, hamar a tárgyra szokott térni…:) de nekem erre most ennyi időm sincs…. Pista szólt, hogy segít megjavítani a számítógépem ( vagy bármi, ami elromolhat:). Megyek is”

Valami ilyesmire gondoltam…. Ha valaki ekkora bunkó, megérdemli

ápr. 23. 08:07
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
#7-es így van, ilyen lazán kell ezt. Nem szabad belemenni a harcba, hogy majd kidobom a melleimet és akkor rám fog figyelni. Ha már valakinek könyörögni kell, hogy ne flöröljön nyilvánosan mellettem vagy ne csaljon meg, az már régen gond...
ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem frappánskodnék, nem színházban élünk, ahol produkálnom kell magam. Egyszerűen fogom magam és otthagyom a f*szba.
ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha éppen ketten mentek valahova és összefuttok egy hölgy ismerőssel?
ápr. 23. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!